anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostawa przez Pocztę Polską

Nadia18_1a
#7 Wielbiciel#

Proszę o zwrócenie uwagi dla Poczty Polskiej o dostarczanie przesyłek, listów poleconych. Pomimo że odbiorca jest w domu doreczciel wrzuca Awizo do skrzynki bez próby doręczenia. Co skutkuje tym że odbiorca sam musi odebrać przesyłkę na poczcie choć opłacił dostarczenie. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

az1rael
#21 Demiurg#

A kto tu ma zwracać uwage? Allegro ma w zadku idź na pocztę zgloś reklamację i skargę na listonosza

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

pytanie, czy to zwykła koperta, czy jakaś mała paczka w formie przesyłki poleconej. Jesli chodzi o paczki - allegro polecone, to często nie są dostarczane z prozaicznego powodu, listonosz nie ma jak technicznie zabrać wszystkich ze sobą.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Popieram ,choć dotyczy to bardziej paczek lub przekazów . Listy polecone są według regulaminu poczty wkładane do skrzynek o ile adresat takową posiada. Faktem jest że zdarza się że listonosz nie sprawdza czy jest ktoś w domu a ja osobiście to swojego nawet na oczy nie widziałem choć na rejonie jest już jakiś dłuższy czas. Kilka razy musiałem doginać na pocztę a zwykle to mam włożone do skrzynki.

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@Nadia18_1a  w placówce lub na stronie poczty można zlożyć reklamacje. Zarówno na konkretną przesyłke jak i na obsługe. Jeśli wskażesz zachowanielistonosza w kokretnej placówce być może to coś pomoże . Sprzedawcy raczej nie moga pisać reklamacji "w powietrze" nie wiedząc kogo ona dotyczy.

@mikeza  allegro polecony może miec max 7 cm grubości i wazyć do kilograma - w to że listonosz nie może zabrać takiej paczki - nie uwierze

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

nie widziałeś jakie ja czasami dostaję allegro polecone. Te wymiary to fikcja. wysyłano mi paczki o wymiarach  mniej więcej 60x15x15 i to równiez  były polecone. Zresztą nawet jakby trzymać się długości 50cm, to są całkiem spore przesyłki. jeśli ma ich więcej,  to jak je zabierze wszystkie ze sobą ? nie jest  to łatwa sprawa.

ostatnio dostałem 4 tonery  jako allegro polecony, waga i  wymiary sporo przekraczaly dopuszczalne maximum.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów