anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dotyczące strefy Okazji Allegro - Ceny produktów

MAMY ROZWIĄZANIE!
Mfishing
#1 Nowicjusz#

Witam 🙂
Jestem dosyć niedzielnym użytkownikiem Aukcji Allegro
Natrafiłem dzisiaj na strefę okazji allegro i mówię do siebie: "poświęcę 5 minut, może coś mi wpadnie w oko."
Jest znalazłem zestaw kluczy Yato w ciekawej cenie
https://allegro.pl/oferta/zestaw-narzedziowy-klucze-nasadowe-160-szt-yato-5773193178

Moje pytanie jest następujące:
U tego samego sprzedawcy natrafiłem na z pozoru ten sam komplet kluczy bez "super okazji"
Ale w zdecydowanie niższej cenie.....
Czy te komplety się czymś różnią że tamten z "Super Okazji" jest droższy ?
https://allegro.pl/oferta/zestaw-narzedziowy-klucze-nasadowe-160-szt-yato-6757473118?reco_id=83fda35...

Będę wdzięczny za odpowiedź 🙂
Pozdrawiam
Krzysiek

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
xyz96
#21 Demiurg#

Nie daj się na to nabrać 🙂 To chwyt marketingowy, a nie żadne okazje 🙂

Ale zobacz, jak to działa. Ten droższy zestaw w "okazji" kupiło znacznie więcej osób.

oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@Mfishing Opis jest identyczny, tylko poprzestawiany. Nie ma "super okazji", to są te same oferty, tylko jedna ma przekreśloną cenę dla pozoru, wiele sklepów tak robi. Generalnie "strategią" jest określenie "ceny rynkowej" z kosmosu i "ceny promocyjnej", którą najczęściej zostawia się bez zmian, co w efekcie nam później daje nierealne promocje -70%, itd. Zaraz dostanę po łapach za ten post : )

Jeśli dobrze widzę, taką samą ofertę, a nawet tańszą ma na innym koncie. Wpisz w wyszukiwarce: YT-0400 160

oznacz moderatorów
Mfishing
#1 Nowicjusz#

Dzięki za pomoc 🙂

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Mfishing A spróbuj napisać do Strefy okazji i zapytać o przekreśloną cenę. Będą Ci wmawiać, że towar nigdy nie musiał być sprzedawany po tej cenie, że to tylko cena sugerowana przez producenta, że sprzedawca odpowiada za wskazanie ceny, która jest przekreślona, że to zweryfikują itp. 🙂 Zweryfikują jeden zgłoszony przypadek na tysiąc, a w pozostałych przypadkach kupujący zostaną nabici w butelkę i interes się kręci 🙂

Takie to są "okazje" na Allegro.

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

"Super okazja" kosztuje sprzedawcę sporo kasy ,dlatego ma taką cenę .

oznacz moderatorów