anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dużo tanich ofert z chin z hulajnogami elektrycznymi

WebSpideyJV
#7 Wielbiciel#

Witam, o co chodzi z tymi ofertami z chin ? patrze ostatnio na allegro a tutaj Nowa Ninebot g30 max za 800 zł, gdzie normalnie kosztuje 3600, o co chodzi z tymi ofertami ? 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Pewnie tam tyle kosztuje i tyle .

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@LEW433  napisał(a):

Pewnie tam tyle kosztuje i tyle .


To podaj chiński cennik.

Tyle tam nie kosztuje, a ceny oraz koszty pracy znacznie wzrosły, zresztą wiele się tam zmieniło. To już tak różowo nie wygląda jak kiedyś.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@drekenzes  napisał(a):

@LEW433  napisał(a):

Pewnie tam tyle kosztuje i tyle .


To podaj chiński cennik.

Tyle tam nie kosztuje, a ceny oraz koszty pracy znacznie wzrosły, zresztą wiele się tam zmieniło. To już tak różowo nie wygląda jak kiedyś.


Nie interesuje mnie cennik w Chinach, napisałem że tam "pewnie", czytaj. Dla nas widać rozniecę wyraźnie, 3600zł a 800zl, widzisz to?

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Ofiarami takich "rarytasów" niestety ale często są osoby obdarowywane nimi . Wielu kupuje takie zabawki bo tanie robiąc komuś szybki zawód z oczekiwanego prezentu. 

oznacz moderatorów

WebSpideyJV
#7 Wielbiciel#

A jak sądzisz, skoro np osoba sprzedająca np wystawiła rower elektryczny, ja go kupiłem wtedy, nic sie nie odzywał, dostałem kase z allegro protect, to co on z tego miał skoro i tak kase odzyskałem ? I co allegro z tego ma skoro muszą ludziom zwracać pieniądze z Allegro Protect ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie wie nikt co mają, nie każda oferta z Chin jest "zła", masz dobre doświadczenie i chcesz kupić to kupuj.

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@WebSpideyJV  napisał(a):

A jak sądzisz, skoro np osoba sprzedająca np wystawiła rower elektryczny, ja go kupiłem wtedy, nic sie nie odzywał, dostałem kase z allegro protect, to co on z tego miał skoro i tak kase odzyskałem ? I co allegro z tego ma skoro muszą ludziom zwracać pieniądze z Allegro Protect ?


Chińczykom brakuje zagranicznych walut. Opchną wszystko. Już spamują maile ofertami skierowanymi do chińskich firm odnośnie ofert ubezpieczenia handlu transgranicznego e-commerce, polepszenia logistyki, obsługę zwrotów, obniżenia wysokiego kosztu magazynowania za granicą itd....

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Chińczycy mają spowolnienie gospodarcze i cisną na sprzedaż. 

oznacz moderatorów