anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja a nieaktywne konto sprzedającego

-black_raven-
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry, 

Mam taką sytuację - niecałe dwa lata temu kupiłem przedmiot. Okazało się że przedmiot miał awarie i chciałem zgłosić reklamację za pośrednictwem dyskusji. Konto sprzedającego co prawda istnieje ale nie wystawia żadnych przedmiotów i jest jakby nieaktywne. Firma jednak sprzedaje i działa na innym koncie. Jak to wygląda jeśli chodzi o dyskusje w takiej sytuacji? Boję się że sprzedający mówiąc brzydko wypnie się na mnie gdyż może mu nie zależeć już na poprzednim koncie.  

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@-black_raven- Sprzedający po założeniu przez Ciebie dyskusji będzie mieć obowiązek odniesienia się do przedstawionej sprawy. Jeżeli tego nie zrobi, pracownik Allegro włączy się do sporu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@-black_raven- zakup sprzed 2023 na starych zasadach czyli masz ty udowodnić że przedmiot miał wadę ukrytą i objawiła się prawie po 2 latach, powodzenia z reklamacją prędzej z gwarancji coś ugrasz

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@-black_raven- Nie masz czego się bać, tylko się z pewnością wypnie, w zasadzie napisz w dyskusji że składasz reklamację z tytułu rękojmi ale jak sprzedający ją odrzuci to możesz zapomnieć ze coś zdziałasz.

oznacz moderatorów

FenomenoVero
#11 Animator#

Jak jest nieaktywny w rzeczywistości to może nie zagląda na tamte konto  lub stracił dostęp. Nawet jakby chciał odpowiedzieć to nie odpowie. 

Natomiast jak masz namiar na tego sprzedawcę że dalej sprzedaje to najlepiej się z nim skontaktuj i zapytaj i zobacz jak zareaguje. 

oznacz moderatorów