anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pytanie odnośnie braku zwrotu.

ShockHunter
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie, chciałem zapytać o blokowanie zwrotów produktów. Czy sprzedający może zaznaczyć opcję "brak zwrotu" pomimo sprzedaży produktu, który nie jest w żaden sposób spersonalizowany, szybko psujący się czy "trwale łączony z innym produktem"? Generalnie chodzi o to, że zakupiłem 4 bliźniacze przedmioty celem "dopasowania" pasującego, a teraz w momencie chęci zwrotu okazało się, że Sprzedający zaznaczył opcję braku zwrotu. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam, Dawid!

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

FenomenoVero
#11 Animator#

Podaj może link lub o jaki przedmiot chodzi? 

Natomiast jeśli nie było tam żadnego dopasowania pod Ciebie produktu np. grawerowania ucinania itp. To nie powinien robić problemów ze zwrotem. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@ShockHunter Nie odznaczył po zakupie, przegapiłeś taki zapis. Daj link do oferty to Ci odpowiemy czy ten produkt możesz zwrócić czy nie.

oznacz moderatorów

ShockHunter
#7 Wielbiciel#

Tak, niestety przegapiłem ten zapis bo nigdy nie natknąłem się na zablokowany zwrot. Teraz będę ostrożniejszy- co nie zmienia faktu, że jest to produkt w żaden sposób nie personalizowany pode mnie i nie powinno być problemu ze zwrotem. Ten sprzedający ma zablokowane zwroty na wszystkie produkty.

https://allegro.pl/oferta/adapter-sruba-zabezpiecz-zlodziejka-bmw-wzor-47-13499439709

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@ShockHunter Nie do końca wiem dlaczego brak zwrotu, proponuje otworzyć dyskusję, masz tam pomoc Allegro i wyjaśnienie sprawy: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@ShockHunter zakladaj dyskusję bo śruba nie ma ograniczeń w prawie zwrotów chyba ze kupowałes komplet to powinieneś zwrocić komplet. Do tego ma źle wpisane prawa do reklamacji gdzie rękojmia 1 rok wedlug jakich on to przepisów wpisał to nie wiem 

oznacz moderatorów