anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ze sprzedającym

niuniusprafie23
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie. 
Moje pytanie brzmi: dlaczego allegro podejmuje decyzje o zakończeniu dyskusji ze sprzedającym -- błędnie oceniając i nie czytając wiadomości jakie zostały napisane? 
W moim przypadku sprzedający nie wymienił w trybie reklamacyjnym produktu a jedynie dosłał wadliwą część, na zapytanie czy udało się wymienić w baterii głowicę odpowiedziałem od razu, że jeszcze nie bo mój hydraulik nie miał czasu. 

W danym przypadku nie sądzę, że cały proces reklamacji został zakończony więc i to ode mnie powinno zależeć czy dyskusja będzie zakończona, bo nie ukrywajmy jest to jedna z możliwych dróg dochodzenia swoich praw reklamacyjnych. 

Proszę o wyjaśnienie dlaczego pomimo jasnej deklaracji że sprawa nie jest zakończona zakańczacie dyskusję tekstem "Zakończyliśmy Dyskusję w związku z rozwiązaniem problemu." 

Mój problem nie został rozwiązany ...

Pozdrawiam @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Wg regulaminu po 30 dniach Allegro zakańcza dyskusje, Ty powinieneś wcześniej a możesz to zrobić po 14dniach odznaczyć jako nierozwiązana, a nie pisać "jeszcze nie", tam czytają i piszą BOTy.

oznacz moderatorów

niuniusprafie23
#7 Wielbiciel#

Dyskusja została oznaczona jako nie rozwiązana więc dalej pójdzie to powinna być aktywna.  

Druga sprawa pracownik zakończył dyskusje na podstawie domniemania a nie faktycznego stanu.. Sprzedający nie wymienił towaru tylko dosłał cześć która muszę teraz wymienić czekając na odpowiedniego fachowca. Więc mam prawo twierdzić że pracownik nie wie co pisze. Wymiana towaru a doslanie części która trzeba wymienić to dwie rozne rzeczy. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@niuniusprafie23 Sprzedający wymienił wadliwą część, a pracownik Allegro jako powód zamknięcia dyskusji napisał: 

Sprzedający rozwiązał reklamację pozytywnie i wymienił towar. Z racji braku możliwości podjęcia dalszych kroków, uznaję dyskusję za zakończoną.

Jeśli pojawią się kolejne problemy, zawsze możesz je zgłosić później.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@niuniusprafie23 ,,jeszcze nie bo mój hydraulik nie miał czasu.,, kumaty ,, smosiat ,, zrobi to w 5 minut za piwko .

oznacz moderatorów

niuniusprafie23
#7 Wielbiciel#

Hmm... Kumaty smosiat równie dobrze może zalać mi całe świeżo wyremontowane mieszkanie.. Po za tym to po stronie sprzedawcy jest zapewnienie by towar (bateria) działała te dwa lata jakie obowiązuje reklamacja czy też rekojmia, a nie "smosiat". A jeśli dochodzi do wady to mam prawo uzyskać zwrot pelnych poniesionych kosztów jakiś ponioslem w związku z wadliwym produktem. Więc czekam na hydraulika który wystawi rachunek a jak wiemy "smosiat"  za piwo rachunku nie wystawi. 

oznacz moderatorów