anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja

Marcinnos_2007
#7 Wielbiciel#

Po odczytaniu wiadomości od sprzedającego z automatu wskakuje mi że kupujący czyli ja zakończył dyskusje i jest napisane na zielono rozwiązane . Założyłam jeszcze raz dyskusje aby odpowiedzieć sprzedającemu i po otrzymaniu kolejnej wiadomości znów powtórzyła się sytuacja nie mam możliwości odpowiedzenia bo dyskusja znowu jest zamknięta nie wiem o co chodzi pomóżcie 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

Jak długo trwa dyskusja?

oznacz moderatorów

Marcinnos_2007
#7 Wielbiciel#

Trwała 2dni

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Marcinnos_2007 czego dotyczyła dyskusja? są pewne powody automatycznego zakończenia dyskusji np sprzedawca zwrócił środki

oznacz moderatorów

Marcinnos_2007
#7 Wielbiciel#

Był zaproponowany zwrot części kwoty jednak pieniądze nie zostały przelane 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Pierwsza pewnie po miesiącu się z automatu zakończyła ale druga chyba nie powinna po jednej wiadomości...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Marcinnos_2007 w ostatniej dyskusji pojawiła się Twoja odpowiedź, nie została ona zamknięta automatycznie. Potwierdź proszę, czy chcesz, aby dyskusja została ponownie otwarta? 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Marcinnos_2007
#7 Wielbiciel#

Tak bo pomimo zaproponowania zwrotu części kwoty pieniędzy na konto nie otrzymałam 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Marcinnos_2007 poprosiłam już o ponowne otwarcie Twojej dyskusji, ale kolejny raz nie zamykaj jej proszę do czasu otrzymania środków ze zwrotu. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Marcinnos_2007
#7 Wielbiciel#

Właśnie w tym problem ze ja jej wogóle nie zamykałam ona się zamykała automatycznie po otwarciu wiadomości jak naciskam na stronę allegro i wróciłam z powrotem na dyskusję to ona była już oznaczona jako rozwiązana 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Marcinnos_2007 teraz jest już ponownie otwarta. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów