anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dzień dobry, bardzo proszę o poradę

kasia23-k4
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry bardzo proszę o poradę . Zakupiłam łóżko które nie zostało dostarczone w zobowiązującym czasie ,poczekałam jeszcze dwa tygodnie więcej ,utworzyłam dyskusje .Niestety nic nie pomogło po 5 tygodniach wystąpiłam o zwrot środków .Wszystko było oki ,więc sprawa została zamknięta .Zamówiłam łóżko u innego sprzedającego allegro nazwę go nr.2 Niestety co się okazało wczoraj przyszła dostawa łóżka od sprzedającego nr.1 gdzie było wszystko już zakończone , odebrałam tylko dlatego że byłam pewna że to łóżko od sprzedawcy nr 2. Co ja mam zrobić w danej sytuacji, nie chce tego łóżka nr 1 .Dlaczego sprzedawca je nadał ?mialo być do 4 września a 19 września wystąpiłam o zwrot więc i tak długo czekałam ,dostałam tylko telefon że jutro będzie dzwonił przewoźnik i to tyle , nawet nie pomyślałem że to będzie od sprzedawcy nr.1

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Halfrunt
#19 Nestor#

Proszę o skontaktowanie się z sprzedającym, jakiej formy rozwiązania tej sytuacji oczekuje i dlaczego wysłał paczkę, jeżeli Pani dostała już za nią zwrot pieniędzy.

oznacz moderatorów

kasia23-k4
#1 Nowicjusz#

Przeprowadziłam dziś rozmowę z sprzedającym  i nawet odebrał bo prędzej był bardzo utrudniony kontakt .Że nie wiedzą teraz jak to załatwić bo pierwszy raz mają taką sytuację  . A  ja Niestety nie chce już tego łóżka ,bo za długo na nie czekałam. Temat na allegro był zakończony 20 września a zakup 12 sierpnia ,pieniążki zwrócone ,dlatego też tego nie rozumiem .Gdybym wiedziała że te łóżko jedzie od tego sprzedającego tylko przez tel. Pan nie poinformował mnie o niczym ,tylko że jutro będzie dzwonił przewoźnik i w środę będzie łóżko .Więc byłam pewna że łóżko jedzie od sprzedawcy nr.2

oznacz moderatorów

Crow_Empire
#13 Ambasador#

Napisz mu aby odebrał to łóżko we własnym zakresie. Może np wysłać po nie kuriera.

To nie Twoje łóżko, nie Twój problem.

Jak nie zna sposobu rozwiązywania prostych spraw, to niech się nie bierze za handel.

oznacz moderatorów