anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dzień dobry mam pytanie zamówiłem towar który nie wyświetla się w zakupach ale jest w banku

MAMY ROZWIĄZANIE!
mirek591
#7 Wielbiciel#

Kupiłem żonie mopa,sprawdzam  w zakupach nie ma nic ,ale w banku płaciłem Blikiem jest nr transakcji jest kwota i że płacone na Allegro jak odebrać pieniądze od sprzedawcy albo jak skontaktować się że sprzedawcą.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
LEW433
#21 Demiurg#

Masz tylko jedno konto? Zakup na zwykłym czy na Allegro Lokalne?https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/kupione

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@mirek591 może na innym koncie?

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@mirek591 Nie widzę u Ciebie takiego zakupu na Allegro.pl ani na Lokalnie. Czy na pewno dokonywałeś zakupu za pośrednictwem Allegro? A może z korzystałeś z innego konta? 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@mirek591 a może kupiłeś z przesłanego przez sprzedawcę linku 😱

oznacz moderatorów
mirek591
#7 Wielbiciel#

Nie mam pojęci, był towar dałem do koszyka później kup, kupiłem Blikiem jak zawsze ,zdarzyła mi się taka sytuacja pierwszy raz wszystko jest w banku mam nadzieję że jak wyśle wyciąg z zakupu do allegro to po numerach transakcji i numerze konta odbiorcy znajdą sprzedawcę.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Duża kwota?

oznacz moderatorów
mirek591
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 187 zł ale chodzi o sam fakt że coś takiego się zdarzyło.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@mirek591 Dziwna sytuacja, ponieważ nawet jeśli nie udałoby się opłacić zamówienia, byłoby ono widoczne w zakładce "moje zakupy" z niedokończoną płatnością. Zaczekaj proszę na odpowiedź mailową w zgłoszeniu numer 35930074.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów