anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

firma widmo, niemożliwe anulowanie zakupu

gsyART
#11 Animator#

zakupiłem wczoraj przedmiot lecz pomyliłem adres i pod nim mieszka teraz ktoś inny, chwilę później klikałem zwrot ponieważ anulować nie można było, telefonu nikt nie odbiera, na wiadomości odpisuje bot, w dyskusji również bot, zwrot zgłoszony był o  godz 12, jednak o godz 18 nadali paczkę, dziś ktoś z tej firmy odpisał 

Dzień dobry, w chwili zgłoszenia zamówienie było już wysłane

Co jest nieprawdą, mieli 6h na anulowanie, w miedzy czasie wystawili nawet Fv wiec wiedzieli informację o zgłoszonym zwrocie i teraz kolejne próby kontaktu to tez odpowiedzi tylko bota a telefon milczy...

 

może jakoś allegro anulować taką przesyłkę ponieważ z tą firmą nie ma kontaktu albo czy w takiej sytuacji będzie mi przysługiwał POK bo jak paczka dotrze to kontaktu z odbiorca nie będzie?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@gsyART podaj proszę numer zamówienia, którego dotyczy zgłoszenie.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

gsyART
#11 Animator#

@w_kiwi 99f407c0-f812-11ed-935a-eb18d1e0862d

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@gsyART czy jesteś zainteresowany ewentualnym przekierowaniem przesyłek na właściwy adres, czy chciałbyś ich zwrotu do nadawcy? Zaznaczę, że będę to konsultować i nie wiem, czy na 100% uda się je przekierować. Muszę tylko wiedzieć, czego oczekujesz. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

gsyART
#11 Animator#

@w_kiwi zwrot do nadawcy, zamówiłem ponownie na poprawny adres

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@gsyART dziękuję za informację. Już konsultuję. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Przecież sprzedający nie musi od razu odpowiadać, ma 24godz, więc nie rozumiem dlaczego kupujący się gorączkuje? Kliknął zwrot i wszystko OK, przecież.😁

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@gsyART doradca podjął z Tobą kontakt mailowy w sprawie o numerze 33621967. Proszę zapoznaj się z nią i gdybyś miał dodatkowe pytania, odpowiedz na maila. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Nadać paczkę to nadał nawet od razu tylko o 18 to wydał zamówionemu przewoźnikowi który po paczki podjechał. Zawsze możesz sobie u przewoźnika zmienić adres dostawy przekierować paczkę to nie jest wina sprzedawcy że ty pomyliłeś adres 

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

nadanie paczki to już wydruk etykiety choćby jesczze nei przekazał kurierowi. inna sprawa ze mógł tego nei wydawać kurierowi

oznacz moderatorów