anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie jest zamówiony towar?

Client:101748631
#2 Obserwator#

28 lipca 2024 r. został zamówiony i opłacony czajnik od sprzedającego o nazwie Renjunchun63. Minęło ponad 30 dni, a więc nawet najdłuższy czas na realizację, a towar nie został dostarczony. Sprzedający nie reaguje również na żadne wiadomości z pytaniem o towar.

Na stronie Allegro również nie można otrzymać żadnej konkretnej pomocy, ponieważ system pokazuje głupoty w postaci informacji, że termin dostarczenia jeszcze nie minął.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

az1rael
#21 Demiurg#

Tak jest jak się zamawia z Chin minimum 20 dni na dowóz jak paczka pojawia się w PL to pojawi się śledzenie.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@Client:101748631 

Istnieje duże prawdopodobieństwo że towaru nie dostaniesz. Konto jest zawieszone.

Renjunchun63.jpg

Jakby co, postępuj zgodnie z tą instrukcją

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/blog/dyskusja-na-allegro/ba-p/324580

oznacz moderatorów

Client:101748631
#2 Obserwator#

Dwukrotna próba kontaktu ze sprzedającym nie przyniosła rezultatu, więc po co mam zakładać dyskusje?

W jaki sposób mogę odzyskać teraz wpłacone pieniądze skoro to sprzedające dziadostwo ma zawieszone konto?

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@Client:101748631 

Założyć dyskusję. Przejść ją, zapewne nic nie odpisze, zamknąć dyskusję jako nierozwiązaną i zgłosić się do Allegro Protect

https://allegro.pl/dla-kupujacych/allegro-protect#mam-zgloszony-problem-sprzedajacemu-co-dalej-

oznacz moderatorów

Client:101748631
#2 Obserwator#

Dziękuję

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  moderacja Ci udostepni wniosek do Ap, POCZEKAJ. @Client:101748631 

oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@Client:101748631 potwierdzam. Konto sprzedającego jest zablokowane. Proszę od razu wystąpić z wnioskiem z Allegro Protect.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:101748631
#2 Obserwator#

Tak zrobię, dziękuję...

oznacz moderatorów