anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie mam zgłosić że nie otrzymałem przesyłek po 180 dniach od zakupu

misiator
#8 Zapaleniec#

Kupiłem 2 komputery, termin dostawy był 150 dni na co się zgodziłem świadomie, mineło już ponad 180 dni a sprzedający mnie zbywa że już zaraz itd...... . Gdzie to mogę  zgłosić bo jak chciałem to w dostępnym formularzu nie ma już takiej możliwości brak tej aukcji do wyboru a bez tego nie mogę zgłosić. 

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@misiator Cześć. 🙂 O które zamówienie chodzi? Skontaktujemy się ze sprzedającym 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

misiator
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry Od sprzedającego CAR4VIP w sierpniu kupiłem dwa komputery: 1. 2 sierpnia 2022 aukcja numer 10646331278 Apple IMAC Retina 2. 30 sierpnia 2022 aukcja numer 10043426755 Apple MAC Mini realizacja zakupu w aukcji była 150 dni o czym miałem świadomość, ale minęło 190 dni i komputerów nie otrzymałem.,

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@misiator dziękuję! Poprosiłam już o kontakt ze sprzedającym w tej sprawie.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

misiator
#8 Zapaleniec#

zgłosiłem przez zamówioną rozmowę telefoniczną do allegro problem do allegro protekt, mam czekać na kontakt mailowy

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@misiator jak nie możesz otworzyć dyskusji to napisz do allegro przez ten formularz

oznacz moderatorów

misiator
#8 Zapaleniec#

Niestety nie mogę z tego skorzystać bo nie mam do wyboru tych towarów z listy , bo jest ponad 6 miesięcy i ich na liście dostępnych do wyboru nie ma.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@misiator 

Pięknie załatwiliście kupujących. Pięknie!!!!

@ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@serwis-texas wciąż można się z nami skontaktować i pomagamy w przypadku starszych zakupów. Zgłosiłam też sugestię, aby lista zakupów, która pojawia się przy formularzu kontaktowym zawierała też starsze zakupy. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

BeFair
#7 Wielbiciel#

Mnie ten gość też oszukał, a był promowany podczas Allegro Days więc spory niesmak można poczuć. Dodatkowo czekanie na rozpatrzenie wniosków Allegro Protect coraz bardziej się przedłuża a sytuacja jest oczywista - ten sprzedawca oszukał nie tylko mnie ale kilkuset (albo więcej) innych kupujących. 

oznacz moderatorów

misiator
#8 Zapaleniec#

Jak mam to zgłosić jak nie ma tych produktów na liście, najstarsze są z 20 listopada 2022 a nie z sierpnia ??? 

oznacz moderatorów

BeFair
#7 Wielbiciel#

Ja otwierałem dyskusje z poziomu zamówienia. Potem standardowa procedura czyli zwodzenie mnie przez sprzedawcę typu "będzie we wtorek info" albo "paczka jest w drodze do WAW"... Po 14 dniach mogłem oznaczyć dyskusję jako nierozwiązaną i wystąpić o zwrot w programie Allegro Protect. 

oznacz moderatorów

misiator
#8 Zapaleniec#

No ja nie mogę rozpocząć dyskusji bo miałem problem z fakturą od niego i w taki sposób wykorzystałem dyskusje, a teraz bezczelnie się ze mnie nabija że mogę sobie do allegro pisać bo dyskusji nie rozpocznę, a moderatorka mi pisze że się z nim skontaktuje, a wystarczy wydłużyć czas zakupów objętych ochroną a nie tylko do listopada 2022. Sytuacja patowa.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@misiator poproszę Cię o cierpliwość, poprosiłam już o kontakt ze sprzedającym w tej sprawie. Jeśli nie otrzymasz zwrotu od niego, będziesz mógł wystąpić o rekompensatę z Allegro Protect. Sprawdź proszę, czy tutaj możesz założyć dyskusję ze sprzedającym? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

misiator
#8 Zapaleniec#

Nie mogę z nim rozpocząć dyskusji , bo wcześniej z tego korzystałem przy wystawianiu faktury , dotyczy obu zakupów 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@misiator ok, rozumiem, poprosiłam o pomoc w tej sprawie, skontaktujemy się ze sprzedającym. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

misiator
#8 Zapaleniec#

ok, ale nie mogę wybrać zakupu którego to dotyczy bo najstarsze są z 20 listopada 2022 a zakup był z końca sierpnia i tu jest problem 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A na mailu?

oznacz moderatorów