anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie mogę zgłosić, że przesyłka Inpost do mnie nie dotarła?

MAMY ROZWIĄZANIE!
swkampol
#8 Zapaleniec#

Witam . Transakcja przebiegała bardzo dobrze do czasu jak doszła paczka do kuriera InPost , zapłacone z góry , śledziłem paczkę i pisze ze została Dostarczona ale w rzeczywistości nie została dostarczona . Dzwoniłem do inPost twierdza ze kurier nie zastal nikogo w domu ale to nie możliwe bo byłem cały czas w dodatku nikt nie dzwonił na podany numer . Wiem ze to nie jest od was problemem ale to już nie pierwsza sytuacja z płatnością z góry i kurierami InPost A tutaj w szczegółach naszej tranzakcji na Allegro podane jest w etapach tranzakcji ze przesyłka została dostarczona i odebrana a tak nie było czy da rade chociaż to tutaj zmienić ze w rzeczywistości transakcja jeszcze nie doszła do końca ?
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
xyz96
#21 Demiurg#

@swkampol Otrzymałeś tę przesyłkę w końcu, czy nie?

Jeśli nie, złóż pisemną reklamację sprzedawcy, to on na podstawie art. 548 Kc odpowiada za paczkę do czasu, aż ją otrzymasz. https://prawakonsumenta.uokik.gov.pl/prawa-ogolne/odpowiedzialnosc-sprzedawcy-za-przesylke/

oznacz moderatorów
swkampol
#8 Zapaleniec#

no wlasnie chodzi o to ze paczuszki nie otrzymałem ale rozmawiałem przed chwila ze sprzedawca bo tez do niego napisałem powiedział ze dzwonil do inpostu i sprawa z kurierem będzie wyjaśniona i żeby poczekać do jutra i może się cos ruszy to jest odpowiedz z przed chwili tak to już bym się wstrzymał i nie pisał tylko poczekał do jutra . Tylko ze jestem pewien ze jakby się dzisiaj nic nie zgłosiło to paczuszki już by nie było , bo kilka razy tak się z nimi już zdażyło i nigdy nie poszło gładko jak u reszty hehe .  Bardziej nie wiedziałem gdzie to zgłosić ze tutaj jest zfinalizowane a w rzeczywistości paczki nie mam 🙄 zobaczymy jutro jak nie to będzie się dalej coś dzialac

oznacz moderatorów
kasi_ak
#12 Orędownik#

Mialem podobna sytuacje i wiem ze z in postem sie nie dogadasz bo poprostu nie udziela Ci zadnej informacji😉 Tylko nadawca przesylki moze cokolwiek reklamowac

oznacz moderatorów
swkampol
#8 Zapaleniec#

Kurde nie wiem co jest z ta firma ale  wiedziałem ze będą problemy z ta paczka bo tylko u nich inpost no i zapłacone z góry . Na infolinia mówili ze przeprowadza ta interwencje i ze do jutra to potrwa dziś cały dzień cisza w dodatku mówiła ze status paczki ulegnie zmianie ale nadal „doręczona”  To już kpina z nikim nigdy nie ma problemów a tutaj to chyba jakis cyrk tam jest , mnóstwo znajomych podobne historie z paczkami zgubione i nie dostarczone tylko ze każdemu jakoś nie chciało się drążyć . No coś jak się nie ruszy do jutra to zrobię jak kolega wyżej doradził i tyle . I Jak nic nie da to już trudno ale będę daleko i szeroko omijał ta firmę kurierska bo tak jak już wspomniałem sto razy . Nigdy przez tyle tranzakcji nie było problemów z żadnym z kurierów każdy fachowo i na czas  ale inpost to jest co innego hehe za każdym razem coś jest Nie tak jak nie po nocy przyjeżdzają to pozniej odbierze paczkę z paczkomatu i gościa razem z paczka nie ma Zaginął . Eh

oznacz moderatorów
swkampol
#8 Zapaleniec#

Dodam ze pani z infolini bardziej zależało na to co w tej paczce jest niż na tym gdzie ten kurier z paczka jest i która dostała zawiodomienie w tamtej chwili wlasnie  ze paczki nie odebrałem bo mnie nie było w domu ale to nie możliwe bo 6 domowników cały czas w domu było włącznie ze mną . Dwa numery kontaktowe podane lecz na żaden nie dzwoniono . No to skoro nie dostarczył tej paczki i się z nią wrócił no to pytanie gdzie ten jeden dzień albo może i dłużej ten kurier z ta paka się podziewa 😂 masakra

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Nie czekaj, tylko już teraz zgłoś problem sprzedawcy tu; https://allegro.pl/dyskusje/nowa On ma sprawić, abyś otrzymał towar, nie musisz się szarpać z InPostem, ze sprzedawcą zawarłeś umowę zakupu i dostarczenia towaru. W Dyskusji za sprzedawcą pomoże Ci Allegro.

oznacz moderatorów
swkampol
#8 Zapaleniec#

Dzieki wielkie za pomoc szybka ,zrobię jak Mowisz mam nadzieje ze się rozwiąże problem.przyznam ze nawet nie wiedziałem gdzie z tym uderzyć bo nigdy nie miałem takiego przypadku

oznacz moderatorów