anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie narzekać na chamstwo ze strony sprzedawcy?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:93432221
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

chcę złożyć skargę za obelgi otrzymane od jednego z Allegro sprzedawców. Nie podobało mi się, że ciągle otrzymywałem od tego sprzedawcy towar z uszkodzonym opakowaniem. A ponieważ towary są sypkie, to raz po raz sprawiało mi to niedogodności. Zostawiłam odpowiednią recenzję. Odpowiedź sprzedawcy zaskoczyła mnie nieprzyjemnie: 

"Jeszcze nie ma lata w pełni a już słonce ci mózg wypaliło "

 

Снимок экрана от 2021-06-17 17-55-28.png

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
Client:98572120
#13 Ambasador#

Dzień dobry, @Client:93432221.

Wykorzystywanie dostępnych na Allegro danych do rozsyłania spamu czy obraźliwych wiadomości jest niedozwolone. Zgłoś chamskie zachowanie sprzedawcy korzystając z tej instrukcji: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/regulamin-allegro/jak-zglosic-spam-obrazliwe-wiadomosci-i-in... 

 

__________________
Czas zlikwidować czarną listę kupujących. Najwyższa pora! Zagłosuj, powiedz innym - wszyscy zyskają.emoji
oznacz moderatorów
vonNogay
#16 Inspirator#

Jeśli jest to odpowiedź na komentarz to ja bym nigdzie nie zgłaszał. Sam sobie zaszkodził w ten sposób odpowiadając.

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Client:93432221  

Nikt inny na całym Allegro nie ma takiego towaru jak ten sprzedawca?  Po co zamawiać kolejne razy skoro opakowania ciągle były uszkodzone? 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@Kaliope_Brzeg 

Bo jest jeszcze jedno kryterium. Takie najważniejsze. Takie za które ludzie dadzą się pokroić, zniosą wszystkie bóle, przetrwają wszystko 🤣

oznacz moderatorów
Bytom_Trade
#10 Popularyzator#

Sprzedawcę też obowiązują jakieś standardy, uszkodzenie opakowania powinno być oznaczone w treści ogłoszenia. Konsument ma prawo wybrać sprzedawcę jakiego chce i ma prawo wyrazić opinię o powtarzającym się problemie.
Jakby to była firma typu Marek Media to nie mielibyśmy takiej gadki, że ktoś mógł kupić gdzie indziej 🙂 

oznacz moderatorów
Client:98572120
#13 Ambasador#

@TATLOK 

Biorąc pod uwagę obowiązujące na tym forum standardy można by powiedzieć, że sprzedawca wyraził się bardzo elegancko i uprzejmie.

__________________
Czas zlikwidować czarną listę kupujących. Najwyższa pora! Zagłosuj, powiedz innym - wszyscy zyskają.emoji
oznacz moderatorów
TATLOK
#15 Entuzjasta#

@Client:98572120  Nie wiemy czy ów sprzedawca tak się wyraził, nie można zweryfikować tego, zdjęcie niby jakieś jest, ale nie widoczne, nie znamy stanowiska drugiej strony.

Ot takie dyrdymały.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:93432221, czy mogę Cię prosić o wysłanie tego zrzutu ekranu wraz z widocznym loginem Sprzedającego na adres mejlowy: spolecznosc@allegro.pl

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Client:93432221
#7 Wielbiciel#

Dziękuję bardzo. Wyślę całą naszą korespondencję.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Ten użytkownik 20,(żaba) niech lepiej spojrzy w lustro a nie wypisuje dyrdymały.😛

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:93432221, bardzo Ci dziękuję, potwierdzam otrzymanie korespondencji. Wysłaliśmy upomnienie Sprzedającemu. Mam nadzieję, że taka sytuacja już się nie powtórzy. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów