anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie sa moje pieniadze? Zwrot

MAMY ROZWIĄZANIE!
August_1963
#7 Wielbiciel#

Zwrocilem towar za ktory placilem karta. Podalem przy tym numery banku o tradycyjny przelew. Pieniedzy nie mam, a minal juz tydzien. Wszedzie gdzie szukam pomocy odsyla mnie do gotowych odpowiedzi, albo chat bota. Czy moglby ktos dac namiar gdzie sie udac z tym problemem ? 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
Ziolko39
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@August_1963 pytaj  sprzedawcy , aczkolwiek zgodnie z zapiem w UK. ma na zwrot 14 dni od odstąpienia od umowy .

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@August_1963 Cześć. Podaj mi numer zamówienia, które zwróciłeś. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
August_1963
#7 Wielbiciel#

NR ZWROTU

aee7092c-93d0-11ec-a977-fbff20dabb71

 

Pytalem sprzedawcy mowi ze zwrocone. Na allegro tez mam zwrocone. Wiec nie wiem po prostu, czy mam jeszcze czekac, czy juz po wszystkim. Jest to moj pierwszy zwrot w zyciu no i troche panikuje, bo mozna powiedziec, ze sie tego obawialem. Aczekolwiek to nie jest duza suma, zeby dramatyzowac. 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@August_1963 masz numer zwrotu ,pytaj w  banku , czasem zawiśnie i trzeba ręcznie odklikać.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@August_1963 Nie mam dostępu do numeru zwrotu, dlatego poprosiłam Cię o numer zamówienia (do znalezienia w szczegółach zakupu). Jeśli jednak to Twój pierwszy zwrot, to domyślam się, że chodzi o zamówienie numer 07525281-8f1a-11ec-af14-51a240e34494.

Zwrot za ten przedmiot został zlecony 22 lutego, czyli tydzień temu. Sprawdź proszę dokładnie konto, z którego opłaciłeś zamówienie. Opłaciłeś zamówienie za pomocą Apple Pay, zatem środki powinny znaleźć się na karcie podpiętej do usługi. Jeśli nie możesz zlokalizować wpłaty, skontaktuj się z bankiem (wydawcą karty).

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
August_1963
#7 Wielbiciel#

Faktycznie okazalo sie, ze „zawislo” w banku. Problem byl przez „zasilenie konta karta”. Takze temat zamkniety dzieki za pomoc pozdrawiam!

oznacz moderatorów