anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie w ofercie jest informacja o dacie realizacji jaką deklaruje sprzedawca?

t0l4
#8 Zapaleniec#

@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

Witajcie,

Mam pytanie odnośnie zakupu 80e4bd70-389d-11ef-85a3-313e14c8f5a9 - wybrałam specjalnie tę ofertę, droższą o 10 proc.od najtańszej dostępnej ze względu na czas dostawy: czwartek (dziś) w punkcie. Kontaktowałam się ze sprzedawcą - twierdzi, że ma ustawiony czas na realizację 3 dni robocze. Przeglądam jeszcze raz ofertę (z aplikacji) - nigdzie informacji o 3 dniach nie widzę.

Pokażcie proszę, gdzie mam sprawdzać ten czas realizacji - często zdarzają mi się "pilne zakupy' w których to czas realizacji determinuje, u którego sprzedawcy kupię produkt. 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

Qwin_sklep
#12 Orędownik#

Taka informacja jest w zakładce dostawa w każdej ofercie. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@t0l4 W zakładce dostawy. Masz czas  w zależności jakiego przewoźnika wybierzesz.

oznacz moderatorów

t0l4
#8 Zapaleniec#

Screenshot_2024-07-04-09-53-19-91_a038fdda0361bc57fee075193df50ddc.jpg

Z aplikacji jest taki widok, nigdzie nie mogę znaleźć informacji o 3 dniach...

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Ta informacja znajduje się w zakładce DOSTAWA na samym dole. 
To co widzisz jako czas dostawy na stronie z ofertą to tylko wróżenie z fusów przez algorytmy allegro. 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@t0l4 

Wstaw link do oferty

oznacz moderatorów

t0l4
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

MikroLITY
#13 Ambasador#

Zrzut ekranu 2024-07-4 o 09.56.50.png

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@t0l4 

No i jak byk 3 dni. Widzisz jak ładnie Allegro to chowa i wymyśla sobie samo daty 🙂

oznacz moderatorów

MikroLITY
#13 Ambasador#

Moim zdaniem Sprzedawca ma zadeklarowany czas wysyłki do 3 dni, ale może wysyła szybciej i algorytm Allegro sam poprzesuwał czas dostawy. Sprzedając na Allegro nie można być zbyt szybkim 🙂

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@t0l4 tu allegro strasznie miesza, sprzedawca ma Podczas tworzenia tej oferty sprzedawca zadeklarował, że wyśle towar do 3 dni roboczych. A ty widzisz że dostawa jutro, grunt że kupiłaś, allegro zarobiło a potem po tyłku dostaje sprzedawca 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@t0l4 nie ma nigdzie czasu realizacji, sprzedawca podaje tylko w jakim czasie wyśle, w zakładce dostawa na samym dole, a allegro wróży z fusów że będzie jutro 😞

A jakiego przewoźnika wybrałaś ?

1sjsj.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów

t0l4
#8 Zapaleniec#

Dziękuję wszystkim za odpowiedź. Rzeczywiście, na samym końcu jest informacja o 3 dniach... Wiecie, co jest najlepsze? Aby dotrzeć do tej informacji, muszę trzykrotnie przewinąć ekran aplikacji - na moim przykładzie - wybieram dostawę paczkomatem InPost - pierwszy na liście do wyboru. Nigdy wcześniej nie przewijałam ekranu do samego dołu - tam jest chyba 20 różnych opcji, które mnie kompletnie nie interesują...

 

@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_  uważam, że informacja o deklarowanym czasie, który podaje sprzedawca, powinna być umieszczona u góry zakładki. Z poziomu aplikacji odnalezienie tej informacji (ważnej informacji!) jest, delikatnie mówiąc, utrudnione.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@t0l4 Dawno zwracaliśmy uwagę na takie informacje wprowadzają w błąd ale Allegro ten ich czas wylicza ze średniej dostaw danego sprzedającego.

oznacz moderatorów