anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie zgłaszać błędy / sugestie nowych funkcjonalności?

atwatson
#1 Nowicjusz#

Witam,

Od dłuższej chwili próbuję zgłosić sugestię zmiany (a właściwie to się kwalifikuje do błędu) jednej z funkcjonalności Allegro. Czy ktoś się może orientuje w jaki sposób można to zrobić?

oznacz moderatorów
29 ODPOWIEDZI 29

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@maluch112 możesz podesłać je na maila na adres spolecznosc@allegro.pl, podaj tylko wątek link do tego wątku. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mar-ku
#1 Nowicjusz#

To ja bym chciał zgłosić błąd.

Opis: jest taki artykuł https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/wyszukiwanie-i-obserwowanie/jak-korzystac-z-wyszukiwarki-i-z... sekcja Znaki specjalne.

Kiedy przeglądam wszystkie przedmioty sprzedającego i w polu szukania nie ma żadnej frazy, natomiast chciałbym przy pomocy minusa odfiltrować nieinteresujące mnie wyniki dostaję błąd "Teraz nie możemy znaleźć „-kondensator” u sprzedającego „elektronika-plus”."
Wygląda na to że trzeba to poprawić 🙂

To samo jest przy przeglądaniu kategorii kiedy pole szukaj jest puste natomiast chce się odfiltrować pewne wyniki to takiej możliwości nie ma. Oczywiście jak wpiszę to czego szukam to mogę odfiltrować.

oznacz moderatorów

WWSCBBLS
#1 Nowicjusz#

Aktywacja po zakonczonym allegro smart, resetuje wszystkie ustawienia (rodzaj przesylek, wybrane paczkomaty) 

oznacz moderatorów

Client:35546749
#1 Nowicjusz#

jak można zgłaszać tutaj błędy, to ja też skorzystam żeby mały błąd w mejlach pokazać.

w mejlach niekiedy styl wlewa sie do linka do przekierowania co skutkuje odpaleniem sie strony z błędem 400, bad request. nie wiem czy to tylko w tym mejlu o powiadomieniu rozpoczęcia dyskusji na allegro lokalnie czy w innych tez tak jest, ale znalazłem tylko tutaj. dokładnie to samo jest w kliencie gmaila na stronie i w thunderbirdzie na komputerze

dsaasdas.png

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:35546749 Proszę Cię o przesłanie wiadomości, w której pojawia się błąd, zapisanej w pliku .EML na adres spolecznosc@allegro.pl.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

pxl666
#1 Nowicjusz#

w opcjach filtrowania powinna na pierwszym miejscu być "pokaz wysyłkę z polski" albo "ukryj wysyłkę spoza polski" 

oznacz moderatorów

78db78
#9 Pomysłodawca#
Dlaczego większość sprzedawców firmowych nie włącza przesyłek smart albo maja swoje kosmiczne ceny przesyłek, doświadczyłem jak szukałem lampy w dzaiale motoryzacja pewnie dlatego że jak zapłacę za towar np. 60zl plus przesyłka 20-29zl takie tez maja jedna opcja to nie odesle juz bo to jest na wlasny juz koszt a do paczkomatu nie przyjmuja.
oznacz moderatorów

starling_shop
#14 Krzewiciel#

@78db78 bo wtedy produkt kosztowałby nie 60+20 tylko 80+smart. Kupuj rozsądnie to nie będziesz musiał zwracać.

oznacz moderatorów

78db78
#9 Pomysłodawca#

nie zrwacal z reguly chyba ze przysla szajs a dlaczego ma niby kosztowac 80+ smart a nie 60+smart?

oznacz moderatorów

wospwkrakowie
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów