anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

gdzie znajde fakture za zakupiony towar

MAMY ROZWIĄZANIE!
cairo35
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17
domkar04
#14 Krzewiciel#

@cairo35 w paczce, na mailu?

oznacz moderatorów
cairo35
#7 Wielbiciel#

NIESTETY NIE MAM FIZYCZNIE, CHCIAŁBYM ZNALEZC W SERWISIE GDZIES NA SWOIM KONCIE NAJLEPIEJ

oznacz moderatorów
domkar04
#14 Krzewiciel#

@cairo35 spytaj sprzedawcę gdzie jest/będzie faktura

nie wydaje mi się żebyś mógł mieć faktury na swoim koncie allegro

oznacz moderatorów
cairo35
#7 Wielbiciel#

CZYLI GDZIES NA KONCIE ALLEGRO MOZNA ZNALEŻĆ  FAKTURĘ?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@cairo35 Jeżeli przy zakupie zaznaczyłeś opcję "chcę otrzymać fakturę", to musisz ją mieć dostarczoną wraz z towarem lub mailem w wersji elektronicznej. Jeżeli nigdzie nie masz, otwórz Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa zapytaj w niej o fakturę i domagaj się jej dosłania.

oznacz moderatorów
domkar04
#14 Krzewiciel#

@xyz96nie wprowadzaj w błąd i nie zachęcaj do zakładania dyskusji z błahych powodów

@cairo35 napisz grzecznie do sprzedawcy mail z prośbą o fakturę bądź zapytanie kiedy ją otrzymasz

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@domkar04 Nie twoja sprawa, co ja tu piszę. Dyskusja służy rozwiązywaniu problemów.

Nigdzie nie wprowadzam w błąd.

oznacz moderatorów
domkar04
#14 Krzewiciel#

@xyz96 dyskusja służy rozwiązywaniu problemów ze sprzedawcą, który nie współpracuje, unika kontaktu etc.

ale najpierw trzeba spróbować podjąć normalną próbę kontaktu - po prostu wysłać kulturalny email z zapytaniem/prośbą

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@domkar04 Daj sobie spokój, nie tacy jak ty próbowali mnie tu nawracać 😄

oznacz moderatorów
domkar04
#14 Krzewiciel#

@xyz96 każdy ma swoją rację 🙂

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

domkar04 nie warto 😀 odpuść

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@mdrogeria Tak, powinna odpuścić, mnie nie wyprowadzi w pole 🙂

oznacz moderatorów
domkar04
#14 Krzewiciel#

@xyz96 w żadne pola wyprowadzać nie potrafię - jestem z miasta, wyprowadzam co najwyżej na dwór 😁

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@domkar04 To ty jeszcze nie wiesz, że po "grzecznym" kontakcie kupujący jest zazwyczaj zbywany i dopiero Dyskusja stawia sprzedawcę na baczność? Małe masz doświadczenie 🙂

oznacz moderatorów
cairo35
#7 Wielbiciel#

PYTAM, GDZIE W SYSTEMIE ALLEGRO ( W JAKIEJ ZAKŁADCE?, MIEJSCU ZNAJDUJE SIE ELEKTRONICZNA FAKTURA. NIEKTÓRZY SPRZEDAWCY WYSTAWIAJĄ  JĄ ELEKTRONICZNIE

oznacz moderatorów
TATLOK
#15 Entuzjasta#

Zobacz w szczegółach zamówienia czy jest dokument do pobrania. Nie wszyscy sprzedawcy mają obowiązek zgłaszania faktur do Allegro, poza przypadkami odroczonej płatności, dla pozostałych nie jest to obowiązkowe.

oznacz moderatorów
A3dam
#19 Nestor#

@cairo35 
Sprawdź w Centrum Wiadomości (faktura może być wysłana jako załącznik w wiadomości od Sprzedającego)
Allegro - Moje Allegro - Konto - Centrum Wiadomości - Wiadomości

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów