anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Godziny powiadomień o nowych ofertach.

AR2R2481
#7 Wielbiciel#

Witam. Od czego zależy godzina otrzymywania powiadomień o nowych ofertach z obserwowanych wyszukiwań? Dostaję powiadomienia codziennie o 6:28, dlaczego akurat o tej godzinie? Czy mogę to jakoś zmienić? Chciałbym np kilku powiadomień w ciągu dnia, lub powiadomienia niezwłocznie po pojawieniu się oferty.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AR2R2481 Skonsultuję Twoje pytanie i wrócę tutaj z odpowiedzią 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AR2R2481 Wracam z odpowiedzią. Powiadomienia o obserwowanych wyszukiwaniach są wysyłane automatycznie codziennie rano. Jest ich bardzo dużo, dlatego nie ma możliwości ustalenia indywidualnej godziny otrzymywania takich powiadomień. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

AR2R2481
#7 Wielbiciel#

Dziękuję, chociaż nie ukrywam że miałem nadzieję na inną odpowiedź. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

@AR2R2481 

Zawsze, o każdej porze dnia (a jak chcesz, to i nocy), możesz monitorować swoje obserwowane wyszukiwania. Nowe oferty wpływają tam automatycznie, na bieżąco, nawet sortowanie jest ustawione "od najnowszych". No i nie musisz nastawiać budzika na 6:28 😀
 
Naprawdę chciałbyś mieć skrzynkę zasypywaną kilka/kilkanaście razy dziennie tymi powiadomieniami? 🙂
oznacz moderatorów

S0NGOKU
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry! A czy jest opcja, żeby przychodziły chociaż 2 razy dziennie? Teraz jest to zawsze ok. 6 rano, przydałaby się również wieczorna pula około 18. Wtedy mam więcej czasu na przejrzenie i jest większa szansa, że coś kupię 😉

oznacz moderatorów