anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Grupa rodzinna

marrata
#7 Wielbiciel#

Witam. Czy po założeniu konta rodzinnego (dodam syna), będę mogła widzieć co on obserwuje lub wrzuca do koszyka?

Teraz ma dostęp do mojego konta i jest wszystko ok, ale bardzo brakuje mi opcji części ukrytych zakupów np. prezentów. Wiem, że można je ukryć, ale bezpowrotnie co jest bez sensu! (no. w przypadku ew. zwrotu). Szkoda, że nie ma opcji ukrycia np. na jakieś dodatkowe hasło. Stąd myślę założyć mu to konto rodzinne z którego nic sam nie będzie kupował, ale chciałabym widzieć co dodaje do ulubionych lub koszyka jak do tej pory. Jak to wygląda w praktyce? Ew. jeśli nie będę mogła widzieć co dodaje u siebie, to wyczytałam, że może poprosić mnie o zakup. Ok, rozumiem, że wtedy ten zakup może zostać zrealizowany z mojego konta i smarta + powiadomienie na mój tel? Nie chcę, żeby z konia dziecka były realizowane jakieś zakupy.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Sama nie odkryjesz ukrytych zakupów ale zawsze możesz poprosić np. tu na forum nasze moderatorki o ich odkrycie w razie potrzeby.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@marrata W Allegro Family nie masz dostępu do ulubionych ofert innych członków. Natomiast możesz dokonać zakupu, gdy ktoś prześle Ci taką prośbę. Otrzymujesz, jak już wspomniałaś, powiadomienie i możesz dokonać zakupu. 

Ukryte zakupy możemy przywrócić. Wystarczy, że zgłosisz taką prośbę tutaj na forum lub przez formularz

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów