anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY

Client:38829512
#7 Wielbiciel#

Witam,

 

zakupiłam dzisiaj drukarkę BROTHER MFC-J6957DW A3 DUPLEX WIFI SKAN KOLOR LAN POLSKA DYSTRYBUCJA w cenie 2799 zł z gwarancją najniższej ceny. Przeszukując w innych sklepach znalazłam ją taniej o 45 zł, wypełniając formularz tej gwarancji nie może znaleść mi tego sklepu. Wklejam link. Proszę o zaakceptowanie BROTHER MFC-J6957DW A3 DUPLEX WIFI SKAN KOLOR LAN POLSKA DYSTRYBUCJA.

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:38829512 czy sklep w którym znalazłeś ten produkt taniej znajduje się na tej liście?
Ta akcja obejmuje wybrane sklepy, więc obawiam się, że sklep w którym znalazłeś inną ofertę nie jest na niej uwzględniony i dlatego nie znajdujesz go na formularzu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Bo to jest cwaniacko zrobione, są tylko sklepy z ich listy. Nie ma tego sklepu to nie porównasz i tyle.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:38829512 wyjaśnię ci tak byś zrozumiał gwarancja najniższej ceny na allegro wśród sklepów biorących udział w tej promocji czyli z listy a nie na całym allegro lub w całej Polsce ergo przepłaciłeś 45zł

oznacz moderatorów

glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

@az1rael " ergo przepłaciłeś 45zł"

Jeżeli kupił ze smartem, a w zewnętrznym sklepie płaciłby za dostawę, to niekoniecznie przepłacił. 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

jaby kupił w zewnętrznym sklepie internetowym nie na allegro to przy tej cenie miałby dostawę gratis z pocałowaniem w rękę

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Client:38829512 Gwarancja najniższej ceny to tylko reklama niektórych sklepów włączonych do programu a daję Ci gwarancję że jak dobrze poszukasz to masz duże szanse znaleźć taniej wśród pozostałych sklepów.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:38829512 a nie lepiej pierw poszukać najtańszej oferty a potem kupować a nie na odwrót 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów