anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

InBank

KamilloKSG
#7 Wielbiciel#

Cześć wszystkim,

dokonałem, a raczej chciałem dokonać zakupu konsoli na Raty 0%. Otrzymałem i zaakceptowałem oferte kredytu od InBank, wysłałem przelew potwierdzający 1 zł i ukazała się wiadomość o tym, że umowa została podpisana i trwa proces weryfikacji, który powinien zająć kilkanaście minut. Minęła prawie godzina i nadal nie otrzymałem żadnego potwierdzenia z InBanku tudzież allegro o dokonaniu transakcji. Nie widze też konsoli w liście moich zakupów - za to jest ona cały czas w koszyku.

 

Do tej pory nie miałem  żadnych problemów przy korzystaniu z rat 0% w allegro - proces weryfikacji trwał kilka minut i dostawałem potwierdzenie z allegro.

 

Czy to normalne w przypadku tego banku?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

@KamilloKSG To normalne w przypadku każdego banku. Weryfikacja może trwać nawet 1-2 dni.

oznacz moderatorów

KamilloKSG
#7 Wielbiciel#

Teraz z kolei dostałem taką wiadomosc:


Twoja oferta kredytowa jest ważna do poniedziałku.

Kliknij w poniższy przycisk, aby dokończyć wniosek.

Zajmie to tylko kilka chwil!

 

O co chodzi? Jak wspominałem przelew weryfikacyjny już poszedł wcześniej i widzę go u siebie na koncie.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@KamilloKSG jeśli masz na myśli to zamówienie nr 011a0092-2159-11ec-9700-0f1b2fa9fccb to raty zostały przyznane, a przedmiot kupiony. Być może oferta o której dostałeś powiadomienie dotyczyła innego wniosku o raty.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów