anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Inne oferty tego produktu

MAMY ROZWIĄZANIE!
tomus08
#8 Zapaleniec#

Cześć, zakładka "inne oferty tego produktu przestała działać ,jest po prostu nieaktywna w aplikacji,macie na to jakieś rozwiązanie?

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@tomus08, dzięki za wiadomość. 🙂 Aktualnie wyjaśniamy te kwestię z działem technicznym.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
tomus08
#8 Zapaleniec#

Jestem przekonany, że odpowiedź wczoraj wyglądała zupełnie inaczej hmmm 🧐🤔

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@tomus08 Bo wyglądała, było to coś w stylu "widzę, że sprawę wyjaśniono mejlowo. Aktualnie sekcja "Inne oferty tego produktu" została zamieniona na "Inni klienci oglądali również", w której wyświetlamy podobne produkty", ale jak widać czego nie mogą użyszkodnicy (edytować postów po upływie 10 minut), to mogą moderatorzy😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Agent051
#16 Inspirator#

@mr_oma Czy mogłabyś wyjaśnić tą sytuację. Dlaczego wczoraj przestały działać „inne oferty”, a dzisiaj znów zaczęły działać, a twój wpis jest dziś zupełnie inny niż był wczoraj choć jest w tym samym miejscu.

oznacz moderatorów
tomus08
#8 Zapaleniec#

I dlaczego,co pracownik to inna wypowiedź. A przecież da się inaczej. Serio serio.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Agent051@tomus08, oczywiście. Poprzednią wypowiedź edytowałam, aby nie wprowadzać w błąd, ponieważ konsultacja z działem technicznym nie potwierdziła informacji, którą @tomus08 otrzymał w wiadomości mejlowej (i którą również tu przekazałam). Gdy tylko dowiem się czegoś więcej, dam znać.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@tomus08, problem został rozwiązany. Sprawdź, proszę, czy zakładka "inne oferty tego produktu" działa również u Ciebie. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Hajasz666
#7 Wielbiciel#

Cześć.

Generalnie chodzi o to, że przeglądając konkretny towar była dostępna informacja, ile jest ofert tego konkretnego towaru i że najtaniej jest od... a najszybciej od...

Tego widzę, że już nie ma albo gdzieś zostało ukryte. Szkoda bo była to pomocna sprawa.

Ktoś ma jakieś info o tym.

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Hajasz666 Ależ wszystkie Filtry masz po lewej stronie od czasu dostawy do lokalizacji itd.

oznacz moderatorów
Hajasz666
#7 Wielbiciel#

Chyba się nie zrozumieliśmy.

Chodzi o to, że oglądam konkretny towar (w moim przypadku jest to pralka) i po prawej stronie tam gdzie pisze "udostępnij" "obserwujesz" była informacja, że tej konkretnej pralki w tym momencie jest np 50 ofert, z których najtańsza jest za... a najszybciej wysyłają za...

Teraz tego nie ma nawet w aplikacji na telefon.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Hajasz666 A jest taka informacja, może po prostu w tej ofercie sprzedający nie udostępnił. Pod płatnościami jest ile sztuk.

oznacz moderatorów
Agent051
#16 Inspirator#

@LEW433 Produktyzacja się popsuła 😏

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Agent051 Aż niemożliwe, tu wszystko działa zgodnie z życzeniami.......klientów albo nie.😂

oznacz moderatorów
Agent051
#16 Inspirator#

@LEW433 No cóż, każdemu może zdarzyć się gorszy dzień. Tylko nie sprzedającym. 😁

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Hajasz666 Spróbuj bez logowania albo w trybie incognito - nagle ta informacja automagicznie się pojawi😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Agent051
#16 Inspirator#

@Knowhere Chyba u Ciebie, u mnie się nie pojawia, widocznie nie każdy jest automagiczny.

oznacz moderatorów
Hajasz666
#7 Wielbiciel#

U mnie też nie ma. Widocznie komuś ze sprzedających ta informacja przeszkadzała i zostało to usunięte. Pozostaje standard czyli sortowanie od najtańszych. Szkoda bo była to bardzo pomocna informacja zwłaszcza mając towar w obserwowanych i po wejściu w ofertę od razu pisało czy są zmiany cen u innych. 

oznacz moderatorów
Agent051
#16 Inspirator#

@Hajasz666 Sprzedający na Allegro nie mają nic do gadania i nic nie usuną. Najzwyczajniej w świecie system nawalił i odpowiedzialne jest za to Allegro, a nie sprzedawca. 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Agent051 No widzisz, chyba mam jakąś specjalną wersje allegro, bo u mnie widać🤣

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów