anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Agent555
#17 Koryfeusz#

@Inpost  proszę mi umieścić przesyłkę we właściwym paczkomacie, ta przesyłka trafiła do paczkopunktu. Minęło już 2 dni a przesyłka nadal jest w paczkomacie zastępczym.

Dzisiaj otrzymałem maila żebym przedłużył przesyłkę, nie zrobię tego . Do jutra jest odbiór, przesyłki nie odbiore

Ta przesyłka ma być umieszczone w paczkomacie odbiorczym

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
mdrogeria
#21 Demiurg#

zadzieam kiece i lece 😁

oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

To leć tylko się nie zgub po drodze, nikt cię potem nie będzie szukał.

oznacz moderatorów
Client:104371448
#14 Krzewiciel#

A to napisać wiadomość przez formularz nie potrafisz? 😄

Albo zadzwonić na infolinię? 😄

oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

Nie potrafię, nie chce mi się.

oznacz moderatorów
medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@Agent555 spokojnie, dostarczą, po upływie okresu przechowywania w punkcie tymczasowym. Niedawno pod tym kątem modyfikowali regulamin po uwagach UOKiK:


par 9.21 ichniejszego regulaminu:
W całym Okresie przechowywania Operator umożliwia odbiór Przesyłki z miejsca przechowywania, tj. POP lub Urządzenia Tymczasowego Paczkomat (z wyłączeniem okresów, w którym punkty te są nieczynne). Jeżeli Odbiorca nie odebrał Przesyłki w Okresie przechowywania, Odbiór przez Operatora tej Przesyłki z miejsca jej przechowywania - w celu jej dostarczenia do Urządzenia odbiorczego Paczkomat -
nastąpi w dniu przypadającym bezpośrednio po ostatnim dniu Okresu przechowywania, w związku z czym, do czasu odbioru Przesyłki przez Operatora z miejsca jej przechowywania, istnieje możliwość jej podjęcia z takiego miejsca przez Odbiorcę. Do Przesyłek dostarczonych do Urządzenia odbiorczego Paczkomat po zakończeniu procedury jej przechowywania w POP lub Urządzeniu Tymczasowym Paczkomat, opisanej w ustępach poprzedzających, stosuje się zasady ich doręczania opisane w niniejszym paragrafie.

 

oznacz moderatorów