anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Intrum - zakończenie sprawy.

slejzi123
#7 Wielbiciel#

Witam. 

Temat dotyczy jak powyżej firmy Intrum. 

Jest poniekąd problem z firmą. Został wysłany z ich strony e-mail na temat wezwania do zapłaty. 

Wszystko zostało zapłacone po wielokrotnym kontakcie w tej sprawie z firmą oraz konsultacji z nimi, jednakże tu zaczyna się problem.

Został wysłany e-mail od platformy Allegro, że saldo bieżące, które było na "minus" zostało spłacone. Natomiast firma Intrum po tej sytuacji wysyła ponowny e-mail - Allegro wysyłając przed 21 godziną a Intrum po 8 rano kolejnego dnia - cytując "niedotrzymana deklaracja. W związku z brakiem płatności kwoty (nie podaję tutaj z kwestii mniej istotnych) sprawa może zostać skierowana na dalszy etap windykacyjny. Zadłużenie dotyczy zobowiązania wobec Allegro sp. z o.o..". 

Po kontakcie z firmą ponownie po tym e-mailu nie widzą już widniejącej sprawy, jednakże nie chcą wysłać potwierdzenia, że sprawa została zakończona. 

Co sądzi o tym Społeczność Allegro? Może wypowie się ktoś z moderatorów? Nie chcę dostawać ponownych wiadomości e-mail o zobowiązaniu albo, że zostało rozpoczęte postępowanie sądowe.

 
 
oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

skidora1
#8 Zapaleniec#

Trzeba na nich uważać. Taki bałagan o którym właśnie piszesz powoduje, że nie można im ufać,  w dodatku nikt nie raczył  ci odpowiedzieć.

https://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/470643,firma-windykacyjna-ukarana-przez-uokik-kontynuuje-bezp...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

I tu powinno się wypowiedzieć Allegro, skoro Ci piszą że masz wszystko uregulowane a to oni skierowali sprawę do Intrum, niech między sobą wyjaśnią.

oznacz moderatorów