anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wymieniłam 5 Monet.Wymiana zebranych monet na kupon dnia 31.10.2023 09:17,ale nie otrzymałam kuponu

Gajma_2007
#8 Zapaleniec#

Otrzymałam Powiadomienie: Wymieniłeś 5 Monet. Wymiana zebranych monet na kupon. Wymiana: 31.10.2023 09:17. Jednak nie otrzymałam ani tego kuponu na kwotę 5 zł, ani nie odliczono mi tej kwoty od zakupu, mimo, że kwota ta przekraczała grubo ponad 40 zł. Jak odzyskać ten kupon lub monety? 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

br.
#21 Demiurg#

@Gajma_2007  To jakaś lipa. Minimalna ilość monet do wymiany to 10.

Kupon pojawi się na twoim koncie w ciągu 24 godzin po nieudanym zakupie, jest wazny 14 dni.

Mozna go ponownie zamienic na monety ale trzeba pisać do Allegro

oznacz moderatorów

Gajma_2007
#8 Zapaleniec#

Dziwne to wszystko jest. Też myślałam, że należy uskładać 10 monet, ale dzisiaj mi się pojawiło, że mogę wymienić 5 monet na kupon, a więc to zrobiłam. Ale znikło mi 5 monet, zostały dwie, a od zakupów nic mi nie odliczono. Nie wiem o co chodzi. Więcej nie będę korzystała z żadnych monet, ani kuponów. To chyba jest w ogóle jakaś ściema 😞

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Gajma_2007 Czy możesz dodać zrzut ekranu z widocznym powiadomieniem? Zrzut powinien obejmować cały ekran.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Gajma_2007
#8 Zapaleniec#

wymiana monet.jpg

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Gajma_2007 Dzięki! Konsultuję Twoje zgłoszenie. Wrócę tutaj z odpowiedzią. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A może jakieś nowe doświadczenia prowadzi Allegro na wybranych?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Gajma_2007 Przepraszam Cię za długi czas odpowiedzi. 

31.10 o godzinie 9:17 wymieniła 5 monet na kupon. Obecnie kupon jest aktywny do użycia. Termin ważności to 14.11.2023.

Znajdziesz go w zakładce: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupony oraz w formularzu "dostawa i płatność" w sekcji "twoje zniżki". 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Gajma_2007
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję za załatwienie sprawy. Musze przyznać, ze jestem pozytywnie zaskoczona.🙂

oznacz moderatorów