anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak Allegro robi konkursy - sekunda na zgłoszenie

drivego
#9 Pomysłodawca#

Opis problemu:

W związku z przeprowadzeniem konkursu „Przygotuj sie na Święta z Allegro One” (zauważono błąd w nazwie), który oficjalnie trwał do dnia 15 grudnia 2023 r., godz. 23:59, wykryto nieprawidłowość w zasadach konkursu. Konkretnie, nie został uwzględniony wydłużony czas na zgłoszenia dla uczestników, którzy dokonali transakcji w serwisie Allegro w dniach od 05 grudnia 2023 r., godz. 12:01 do 15 grudnia 2023 r., godz. 23:59, wybierając Allegro One Box jako formę dostawy nabywanego produktu.

Należy zauważyć, że uczestnicy, którzy dokonali transakcji w ostatnich godzinach trwania konkursu, tj. do godziny 23:59 w dniu 15 grudnia 2023 r., mieli jedynie jedną sekundę na zgłoszenie swojego udziału, co w praktyce uniemożliwiło im skorzystanie z prawa do uczestnictwa w konkursie.@moder

W związku z powyższym, istnieje potrzeba rozważenia poprawek do zasad konkursu, uwzględniając wydłużony czas na zgłoszenia dla wszystkich uczestników, którzy dokonali transakcji w określonym okresie, a nie jedynie dla tych, którzy zakończyli transakcję przed 15 grudnia 2023 r., godz. 23:59.

Prosimy o rozważenie i ewentualne skorygowanie zasad konkursu w celu uczciwego uwzględnienia wszystkich uczestników.

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@drivego bardzo dziękuję. Przekazałam już Twoje uwagi do zespołu organizującego ten konkurs, więc jak tylko dostanę od nich informacje zwrotne, wrócę do Ciebie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów