anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak długo Allegro przechowuje dane po likwidacji konta?

mirek2602
#7 Wielbiciel#

Mam zamiasr wypisać się z Allegro. Chciałbym się dowiedzieć jak długo firma przechowuje moje dane.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mirek2602 wszystko masz tu https://allegro.pl/regulamin/zalacznik/5

________
Κώστας
oznacz moderatorów

MMOStock
#10 Popularyzator#

Jak sie leciało na czarno trzeba brac odpowiedzialnośc za swoje czyny, na pewno minimum 5lat jak każda firma, usunięcie konta nic nie da 😉

oznacz moderatorów

mirek2602
#7 Wielbiciel#

Nie wiem co masz na myśli "Jak się leciało na czarno".
Mi się nie podoba, że ktoś ma moje dane przez 5 lat.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Dane które podało się w internetach, pozostają w nich na zawsze, wystarczy że coś kupiłeś i mają te dane sprzedający, właściciele hostingu ich kont mailowych, pośrednicy płatności, banki odbiorcy i nadawcy, firmy przewozowe, teleinformatyczne przesyłające kody i smsy, firmy analizujące statystyki i marketingowe, to poszło na szerokie wody i odchłań sieci 

oznacz moderatorów

MMOStock
#10 Popularyzator#

Życzeniowym myśleniem "mi się nie podoba" nic w skórasz, zakceptowałeś regulamin i to wystarczy, to jak w przypadku kredytu już mleko się rozlało, po 5 latach możesz ubiegać się o wymazanie twoich danych z serwisu, jednak Allegro sprzedaje te dane setkom innych firm, żeby całkowicie je wymazać musisz skontaktować się z profesjonalną firmą która takie usługi świadczy a kilka na rynku jest, polecam się zainteresować.

oznacz moderatorów