anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak dokonać zwrotu uszkodzonego produktu?

MAMY ROZWIĄZANIE!
mj_2009
#7 Wielbiciel#

Witam! Kilka dni temu zakupiłam grę the sims 2 double deluxe, wczoraj do mnie trafiła i niestety jest uszkodzona, chciałam wypełnić formularz zwrotu ale jest to niemożliwe ponieważ aukcja nie wyświetla się w zakładce- Moje zakupy. Proszę o pomoc :(((

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
LEW433
#21 Demiurg#

Nie masz zakupu, kupiłeś i zapłaciłeś przez Allegro rozumiem. Oczywiście każda forma jest dozwolona nie musi to być formularz ALL, może być np. mail albo inna forma. Zapytajmy dlaczego nie masz tego zakupu: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jeśli kupowałeś przez allegro powinna być w zakładce twoich zakupów .Zakupy od indywidualnych sprzedawcą mogą nie podlegać zwrotowi , natomiast od firm tak.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@mj_2009 Nie słuchaj o żądnych zwrotach, bo to nie jest zwrot, tylko reklamacja z powodu wad. Za wady odpowiada także prywatny sprzedawca. Przy reklamacji wyślij sprzedającemu mailem zgłoszenie reklamacyjne, opisz wady i zażądaj wymiany lub zwrotu wszystkich kosztów pod odesłaniu towaru. Sprzedawca ma obowiązek oddać Ci całą zapłaconą cenę + zwrócić koszt odesłania. Nie musisz odsyłać towaru poprzez formularz zwrotu na Allegro, możesz odesłać dowolną metodą na adres sprzedawcy.

Dlaczego nie masz towaru w zakładce Moje zakupy? Nie kupiłeś tego na Allegro?

Jeśli kupiłeś na Allegro, możesz otworzyć Dyskusję, w niej zgłosić reklamację i poprosić tam o pomoc pracownika Allegro.

Dyskusja Allegro; https://allegro.pl/dyskusje/nowa

Dyskusja Allegro Lokalnie; https://allegro.pl/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@xyz96 Masz racje że może reklamować ale sam pytał o brak możliwości zwrotu ,więc te "żądne zwroty" jak to nazywasz to nie nasz wymysł i nikt go do tego tu nie namawia.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608 

Zakupy od indywidualnych sprzedawcą mogą nie podlegać zwrotowi

Zakupy od indywidualnych "sprzedawcą" (powinno być sprzedawców) podlegają zwrotowi w ramach reklamacji. Zawsze istnieje możliwość takiego zwrotu.

oznacz moderatorów
_Likos_
#20 Guru#

"Zawsze istnieje możliwość takiego zwrotu."

Moim zdaniem @xyz96  sie myli

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@_Likos_ Ja się nie mylę nigdy, zapamiętaj 🙂

oznacz moderatorów
_Likos_
#20 Guru#

@xyz96  mógłbym wymienić kilkanaście przykładow kiedy zwrot nie jest możliwy.

Lecz bez sensu jest tłumaczyć cokolwiek komus do kogo nie docierają argumenty wiec bede po prostu pisał kiedy sie mylisz tak aby użytkownicy nie byli wprowadzani w błąd prze Twoją pewność siebie. A wybór czy Cie posłuchają czy nie to już wybór użytkowników i ich konsekwencje

To o czym ja mam pamietać to wiem.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@_Likos_ Pisz sobie co chcesz, ja Ci zabronić pisania nie mogę 🙂

A teraz to; "Zawsze istnieje możliwość takiego zwrotu."

Nikt kupującemu nie zabroni odesłania towaru, zrobienia zwrotu w ramach reklamacji. Zawsze istniej możliwość dokonania takiego zwrotu, niezależnie od tego, czy system Allegro to umożliwia. Sprzedający może zamiast zwrotu pieniędzy towar wymienić, ale kupujący mimo to wcześniej zwrotu towaru w ramach reklamacji zawsze może dokonać. Nawet Ty mu tego nie zabronisz 🙂

oznacz moderatorów
_Likos_
#20 Guru#

@xyz96  po raz kolejny napisze że sie mylisz. 

I zupełnie niepotrzebnie rozpisujesz

I dla mnie termat zamknięty. Szkoda gadania

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@xyz96 Przyznaje się czasem popełniam błędy i się do tego przyznaje bo nie ma ludzi nieomylnych nawet jak tak sobie myślą i piszą że ich nie popełniają.

oznacz moderatorów