anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak dokonac zwrotu towaru bez numeru konta bankwego?

Client:109206785
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:109206785 może masz zaufaną osobę, której numer konta możesz podać do zwrotu środków? 🙂 Nie ma innej możliwości. Nawet jeśli środki trafią na Twoje saldo Allegro Finanse, potrzebujesz numeru konta, aby je wypłacić.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@w_kiwi 

A to nie ma już zlecenia przekazu pocztowego z AF?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@w_kiwi Jaka kwota? przecież do 800zł można było wypłacać przekazem pocztowym!

oznacz moderatorów

Client:109206785
#7 Wielbiciel#

Zatem istnieje możliwość dokonania zakupu bez konieczności posiadania numeru konta bankowego, na przykład za pomocą karty kredytowej. Niemniej jednak, w przypadku zwrotu towaru, nie można dokonać zwrotu na tę samą kartę kredytową bez posiadania numeru konta bankowego. Jest to ciekawe, dlaczego taka informacja nie jest udostępniana na wstępie, zanim ktoś podejmie próbę zwrotu.

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Może jestem nieco "do tyłu".

Ale wytłumacz mi proszę, skąd masz kartę kredytową, skoro nie masz konta w banku?

Chyba ktoś musi kredytować taką kartę. Czyżby był to sąsiad produkujący karty kredytowe?

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

jak chcesz podam ci mój numer a potem ci oddam;))Mysl za nim coś kupisz!!!!!!!!!!

oznacz moderatorów