anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Potwierdź że jesteś człowiekiem

RomanOEK
#7 Wielbiciel#

Oświadczam, że nic nie kupię na Allegro, dopóki będzie mi wyskakiwał komunikat "potwierdź że jesteś człowiekiem". Nie będę rozwiązywał rebusów. Byłem zalogowany i to powinno wystarczyć do weryfikacji. Nic nie warte są te wasze algorytmy. Już dwukrotnie poszedłem sobie kupić gdzie indziej. Dzisiaj też rezygnuję.

Nie pozdrawiam!

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

Client:44052296
#21 Demiurg#

😆

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@RomanOEK Ja kupuje. 😄

oznacz moderatorów

Client:98572120
#13 Ambasador#

@RomanOEK My kupujecie. :roześmiana_buźka_z_roześmianymi_oczami:

__________________
Czas zlikwidować czarną listę kupujących. Najwyższa pora! Zagłosuj, powiedz innym - wszyscy zyskają.emoji
oznacz moderatorów

Maciek54321
#9 Pomysłodawca#

hhahahahhahaha

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

No i co teraz będzie? > Allegro zbankrutuje i gdzie będziemy sprzedawać i kupować?😧

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

pff nowa konkurencja przecież wchodzi. Pytanie czy będzie warta więcej niż poprzednie. Najlepsze, że nie reklamują się tym co robią tylko tym że nie robią tego co inni ( jakoś dziwnie wszystkiego na co tu psioczymy) xD

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@RomanOEK masz rację , w końcu jest tyle przyjemniejszych rzeczy od kupowania na allegro  ....popieram .

oznacz moderatorów

brakestop
#13 Ambasador#

Star Wars 2023

"Allina Atakuje" 

 

🤣

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

To chyba normalne w obecnych czasach.

Przecież żaden sprzedawca nie che żeby na jago aukcjach dokonywał zakupów np. wielbłąd, baran, świnia, zombi, bezmózgowiec, robot, sztuczna inteligencja itp.

To dla Twojego dobra - jak potwierdzisz, to wszyscy będą Cię traktować jak człowieka, przynajmniej na początku...

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów