anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak działa licytacja

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:45964977
#7 Wielbiciel#

Jeśli na 10 sekund przed końcem licytacji wpiszę swoją max cenę i mam komunikat że została przebita to czy jeszcze mam szansę wpisania nowej max ceny wyższej czy z końcową sekundą licytacji zamyka się taka możliwość. Zawsze jestem wtedy zdezorientowana co robić. Ale nie raz bym tą cenę wyższą dała jeszcze

 Proszę napiszcie czy jeszcze wtedy można czy już przegrałam i muszę od razu dać wysoką cenę.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Na normalnym allegro z końcem czasu nie można już składać ofert . 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:45964977 Na Allegro możesz korzystać z kwot postąpienia. Chodzi w tym o to, że wpisujesz maksymalną cenę, jaką chcesz dać za produkt (np. 200 złotych), ale system nie pokazuje od razu całej wpisanej kwoty, tylko automatycznie licytuje za Ciebie i zwiększa kwotę o 2,50 zł do momentu, kiedy osiągnie kwotę maksymalną, czyli 200 złotych. 

Tutaj znajdziesz więcej informacji o kwocie postąpienia: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/sposoby-zakupow/jak-dziala-licytacja-lDkng2xBKU3#czym-jest-k... 

Masz możliwość licytowania do końca (oczywiście jeśli w ciągu kilku sekund zdążysz wpisać nową cenę). Możesz też od razu wpisać maksymalną cenę postąpienia. 

Zaznaczę też, że licytacja inaczej działa na Allegro Lokalnie. Tam nie ma kwot postąpienia. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów