anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak edytować usunąć ocenę produktu

MAMY ROZWIĄZANIE!
bernid
#8 Zapaleniec#

Jak edytować lub usunąć ocenę/komentarz dotyczący produktu? Oceniłem produkt i jako zaletę wpisałem stosunkowo niską cenę. Teraz po tygodniu cena wzrosła o ponad 60% i teraz nie jest już zaletą. Mój obecny komentarz  dotyczący produktu może wprowadzić potencjalnych kupujących w błąd. Jak  zmienić komentarz dot. produktu lub go usunąć?

oznacz moderatorów
1 548 ODPOWIEDZI 1 548
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Alan_700 Takie powiadomienie przyjdzie do Ciebie jutro  po południu. Zatem proszę Cię o odrobinę cierpliwości. 😉

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Alan_700
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję , jutro napiszę od nowa recencje kulturalną krytykę tego towaru temu sprzedawcy muzant_dc z Katowic, co do tego sprzedawcy odpuściłem sobie walkę z nim o odzysknie 40 zł za reklamcje tej wadliwej CD, bo musiałbym trzeci raz do niego wysłać tę CD, a on znów by nie uznał tej reklamacji i zwróciłby tą CD, twierdząc że kuriera u niego nie było, tak jak to zrobił to poprzednio, jak dla mnie to niepoważny i nieuczciwy sprzedawca, najpierw mi pisał że zgodził się na przyjęcie zwrotu jak tylko kurier się u niego zjawi, potem dostałem info że nie przyjął zwrotu, IN POST mi odpisał tez że Kurier był u niego dwa razy, próbowal się z nim skontaktować i nic, to zwrot przyszedl do mnie, nie odbieram go z Paczkomatu, bo poco mi ta wadliwa CD, nadaje się już do kosza i tyle, choć zespoł wykonawca Funkadelic-Parliament bardzo dobry styl muzyczny Funk, korzenie Rap-Hip Hop 1976 rok, tylko ta CD to chyba jakieś wydanie pirackie, kiepsko nagrane, nie dało się tego słuchać, dzwięk kilka razy przeskoczył na tym CD, wątpie że by tak znana grupa wydała takie złe wydanie płyty . Jak dla mnie Wada, i kiepskie wydanie . Także odpuściłem sobie te 40 zł od tego sprzedawcy . Na drugi raz będę bardziej czujny od kogo kupuje i co kupuje, i w necie poslucham fragmenty takiej plyty i kto wydał takie CD jaka firma itp zanim zakupię taką płytę CD (to nie jest płyta dyskograficzna tego zespołu stylu FUNK , to jakiś bootleg i pirat tak się mi wydaje) . pozdr Alan_700

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Alan_700 Dodam od siebie tylko, że to o czym piszesz jest raczej oceną transakcji z konkretnym sprzedawcą, a nie produktu. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Alan_700
#9 Pomysłodawca#

Dla mnie to jest ocena produktu - proste produkt ma wade, płyta przeskakuje, zacina się i jest fatalnie źle nagrana, sprzedawcy w Polsce muszą to zaakceptować, że kupujący ma prawo też wystawić negatywną ocenę o produkcie towarze, a nie tylko pozytywną, proszę sobie zobaczyć jak inni klienci oceniają np płyty DVD, CD-R też piszą krytyczne uwagi, że np źle nagrywa, w moim przypadku to jest oryginalna płyta już nagrana, ale i tak posiada wadę, bez obrazy to chyba ja ją słuchałem w domu przed zwrotem i wiem co piszę . Także proszę żebym jutro mógł zmienić ten opis tej CD, tak jak pani pisała, że jutro po południu będę mógł zmienić i napisać Krotką krytykę tej płyty jej wad  .  Alan_700     PS-oczywiście o samym sprzedawcy się nie będę rozpisywał, bo będę oceniał produkt a nie sprzedawce, jedynie tutaj do pani na społecznosci coś npisałem wiecej o sprzedawcy, oczywiście na ocenie produktu nic nie będę pisał o sprzedawcy, od tego jest osobna zakładka jak oceniasz sprzedawce  .

oznacz moderatorów
Alan_700
#9 Pomysłodawca#

Do Moderatorki la_nika

Proszę o wysłanie mi na mojego maila lub tutaj linku żebym mógł zmienić moją recenzje produktu nr towaru to 14824659469 od sprzedawcy muzant_dc  , wiem że jest taka możliwość, jak czytałem tutaj na społecznosci w dyskusji .  Alan_700

oznacz moderatorów
agataa66
#1 Nowicjusz#
oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@agataa66 Proszę bardzo, usunęłam wskazaną opinię. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Perfect-m
#8 Zapaleniec#

Wystawiliśmy negatywną opinie o produkcie a okazało się, że winny nie był zakupiony toner tylko winna była drukarka.

Chodzi o opinię na aukcji: 13245605501.

Czy można usunąć naszą opinię?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Perfect-m Opinia o tym produkcie została usunięta w lipcu 2023 r.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Perfect-m
#8 Zapaleniec#

Wystawiliśmy negatywną opinie o produkcie a okazało się, że winny nie był zakupiony toner tylko winna była drukarka.

Chodzi o opinię na aukcji: 13245605501

Czy można usunąć naszą opinię?

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Perfect-m Proszę bardzo, usunęłam wskazaną opinię. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Perfect-m
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękujemy.

oznacz moderatorów
amati2007
#7 Wielbiciel#

Proszę o usunięcie oceny produktu nr. Transakcji 9710856743

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@amati2007  Bo tak się nie da tylko moderacja albo tu mogą ją usunąć, dlaczego chcesz usunąć?;https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1aab3926-a59f-4f0a-b91a-ab3d4e469201

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@amati2007 Usunęłam Twoją opinię o tym produkcie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
agniecha_866
#1 Nowicjusz#

Czy mogłabym poprosić o usunięcie mojej opinii do produktu?

Nr aukcji: 12917498231

Z góry bardzo dziękuję 🙂

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@agniecha_866 Proszę bardzo, usunęłam wskazaną opinię. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
radekqqla
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Bardzo proszę o usunięcie mojej pozytywnej opinii (chyba, że mogę ją jakoś zmienić na negatywną) o produkcie:

https://allegro.pl/oferta/firefly-2-oak-waporyzator-przenosny-do-suszu-konopnego-cbd-8582034486?bi_s...

Aktualnie toczę spór ze sprzedawcą. Produkt posiada wadę w  oprogramowaniu, która w pewnym scenariuszu "ucegla" sprzęt (można o tym poczytać np. na Reddit). Wystawiłem opinię za szybko, po niecałej dobie produkt "padł".

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@radekqqla Proszę bardzo, usunęłam wskazaną opinię. Otrzymasz na maila powiadomienie, z którego będziesz mógł przejść do opcji dodania nowej opinii. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
radekqqla
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję.

oznacz moderatorów