anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak edytować usunąć ocenę produktu

MAMY ROZWIĄZANIE!
bernid
#8 Zapaleniec#

Jak edytować lub usunąć ocenę/komentarz dotyczący produktu? Oceniłem produkt i jako zaletę wpisałem stosunkowo niską cenę. Teraz po tygodniu cena wzrosła o ponad 60% i teraz nie jest już zaletą. Mój obecny komentarz  dotyczący produktu może wprowadzić potencjalnych kupujących w błąd. Jak  zmienić komentarz dot. produktu lub go usunąć?

oznacz moderatorów
2 090 ODPOWIEDZI 2 090
kkamilaa2
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kkamilaa2 gotowe 🙂 Opinia nie jest już widoczna. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Mat2000
#7 Wielbiciel#

Proszę o usunięcie wystawionej przeze mnie oceny produktu - numer zamówienia: f1f888d0-f1ac-11ee-985f-49385ae3bcd5 (SZAFKA Z UMYWALKĄ 120 x 48 połysk samodomyk). Doszedłem do porozumienia ze sprzedającym.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Mat2000 ta opinia jest już usunięta. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
nefilimowa-x
#3 Debiutant#

Proszę o usuniecie mojej opinii z zamowienia e1c3e24b-72ab-38d4-ad4f-9cd392e8af4f (LCD WYŚWIETLACZ EKRAN DO HUAWEI P30 PRO OLED RAMKA AURORA) . 

Omyłkowo edytowałam zamiast usunąć. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@nefilimowa-x Bardzo proszę 🙂 Opinia produktowa została usunięta 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
meteser
#8 Zapaleniec#
Translator
 
 
 
 

 

Dlaczego nie mogę dodawać nowych postów z zapytaniem. Wyskakują komunikaty:
"Skoryguj podświetlone błędy i spróbuj ponownie. "
- NIE MA PODŚWIETLONYCH BŁĘDÓW!

Twój post został zmieniony, ponieważ w treści wiadomości znaleziono nieprawidłowy HTML. Usunięto nieprawidłowy HTML. Sprawdź wiadomość i wyślij ją, gdy uznasz, że jest ona prawidłowa.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@meteser Prześlij zrzuty ekranu tego komunikatu. Gdzie on dokładnie się pokazuje, na Gadane? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
meteser
#8 Zapaleniec#
Translator
 
 
 
 

 

O takA3b.jpg

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@meteser Dzieje się tak, ponieważ swoją wiadomość wklejasz z jakiegoś źródła (i najwidoczniej są tam nieprawidłowe znaki). W takiej sytuacji przeklej wiadomość z translatora najpierw do najprostszego notatnika i dopiero stamtąd ją wytnij i wklej na Gadane. Notatnik może usunąć ewentualne znaki specjalne, kodowania etc.

Widzę, że przeklejasz wiadomości z tłumacza — napisz wiadomość w swoim języku, my już ją sobie przetłumaczymy. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
meteser
#8 Zapaleniec#
Translator
 
 
 
 

 

Ta odpowiedź to bzdury, kompletnie wyssane  palca. Opiera się Pani na błędach wynikających z Allegro. To nie moje błędy. Tekst piszę i w notatniku i w oknie tekstowym, nie ma to znaczenia, bo w obu przypadkach wciąż wyskakują błędy, i może to być zdanie z 3 prostych słów i wciąż to samo. Słowo "translator" też wyskakuje samoczynnie. Nie robię nic z translatora. Tak właśnie wygląda ten błąd. Słowo "translator" samoczynnie pojawia się przed moim tekstem po wciśA3c.jpgnięciu "publikuj" posta. Kiedy dostanę odpowiedz na ten  problem??? To ma miejsce od kilku miesięcy, ale nie chciało mi się tu  pisać o tym. Ale czasem potrzebuje pomocy i nie mogę zadać pytania!!!!!!

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@meteser Jeśli słowo "translator" nie zostaje wprowadzone przez Ciebie, to oznacza, że korzystasz z jakiejś wtyczki, która robi to za Ciebie. Nie jest to nasz błąd. Na Gadane nie mamy opcji translatora. Spróbuj dodać post z innej przeglądarki lub w trybie incognito. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Delosk8
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry Pani Olu,

 

Czy mogę prosić o usunięcie krzywdzących ocen produktów, które wystawiłem sprzedającemu Leathermed?

Poniżej numery zamówienia, są to w sumie 3 produkty z których nie byłem zadowolony, a okazało się, że przeoczyłem jeden krok procesu o którym była mowa w instrukcji sprzedającego:

6962db70-f98f-11ee-ae4d-81ffa3fc1086
 
13d1a3e0-f704-11ee-9a14-21a3ca4ed500
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Delosk8 Cześć 🙂 Oczywiście, bardzo proszę 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Delosk8
#8 Zapaleniec#

Dziękuję :)))) Miłego dzionka!

oznacz moderatorów
Joannabzd
#8 Zapaleniec#

Dzień Dobry Pani @ko_alka 

Uprzejmie proszę o pomoc. Chciałam wystawić opinię o produkcie zakupionym 11 cze 2024, 22:09, 78549330-282e-11ef-ace6-ef087449b5c3

Niestety nie pojawia mi się w opcjach "produkt do ocenienia". Myślałam, że może już dokonałam oceny i chciałam ją zmienić, ale nie ma jej przy tym produkcie (Numer oferty 10735894515)

Zależy mi na wystawieniu oceny, bo po raz drugi dostaje produkt fatalnej jakości. Poprzednio reklamowałam. Teraz nie mam już siły. Chcę tylko przestrzec innych kupujących.

Z góry dziękuję

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Joannabzd Wystawiłaś już opinię o produkcie dostępnym we wskazanej ofercie. Było to we wrześniu 2021 roku.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Joannabzd
#8 Zapaleniec#

Rozumiem. Czyli kupując teraz ten sam produkt, nawet po prawie 3 latach nie mogę wystawić ponownie. Szkoda bardzo, bo przecież jakość mogła się zmienić.

Czy mogę zatem edytować tamtą ocenę z września 2021? Od tamtego czasu 2x kupowałam ten produkt i 2x był marny

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Joannabzd Ocenę można dodać lub edytować w ciągu 90 dni od zakupu. Obecnie mogę ją jedynie usunąć. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Joannabzd
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za informację.

Widzi Pani, że ta formuła ma dużą wadę. Niby ten sam produkt, ale każdorazowo przygotowywany z innej partii może mieć totalnie inną jakość. Niemożność ponownej oceny bieżącego produktu jest nieuczciwa.

Czy jeśli usunie Pani tamtą pierwszą opinię, to czy przy ostatnim nieudanym zakupie pojawi się opcja oceny produktu?

oznacz moderatorów