anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak mam odzyskać pieniądze z payu

MAMY ROZWIĄZANIE!
ANIA1973X
#8 Zapaleniec#

witam mam pytanie    2 lipca kupiłam stół okrągły rozkładany  . Zwróciłam do sklepu bo towar był uszkodzony spisałam protokół szkody . sklep wysłał zwrot gotówki na konto payu  15 lipca - otrzymałam potwierdzenie  do dnia dzisiejszego na moje konto nie wpłynęła zwrócona przez sklep kwota gdzie mogę zadzwonić lub szukać adresu by dowiedzieć się co się stało . wiele rzeczy kupuje na allegro i płace przez payu  do tej pory wszystko było ok

 

Zwrot środków dla ANIA1973X
ZWRÓCONE

NR ZWROTU

ba4c8753-c667-11ea-8170-9961fd58d191

DATA ZWROTU

zlecono 15 lipca 2020, 08:52

POWÓD ZWROTU

zwrot

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@ANIA1973X W jaki sposób płaciłaś za ten stół? Sprawdź czy nie masz pieniędzy tu: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/

Ula

Ula
oznacz moderatorów
Aditum
#12 Orędownik#

@ANIA1973X Jeśli wysłał 15 lipca poprzez Allegro Finanse i jeszcze nie masz ich na koncie to zapewne płaciłaś przelewem tradycyjnym, nie przez bramkę płatności. Jeśli tak to pieniądze znalazły się w zakładce Allegro Finanse -> Saldo i historia operacji. Sprawdź czy tam są. Jeśli tak to musisz skonfigurować konto do wypłat i po weryfikacji wypłacić na swoje konto. 

oznacz moderatorów
ANIA1973X
#8 Zapaleniec#

bardzo dziekuję za pomoc nie wiedziałam że jest takie allegro  konto dziś  pieniądze zostały przelane na moje prywatne konto w pełnej wysokości  pozdrawiam . Ania

oznacz moderatorów
ANIA1973X
#8 Zapaleniec#

Serdecznie dziękuje za podanie linków do konkretnych stron to bardzo mi pomogło  pieniądze były  zgodnie z instrukcjami   udało mi sie przelać pieniądze na własne konto pozdrawiam Ania

oznacz moderatorów