anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mam spłacić środki Allegro Pay?

Client:70434387
#8 Zapaleniec#

Właśnie dokonałem pierwszego zakupu na Allegro za 229 zł. Użyłem jako metody płatności Allegro Pay, jednak pojawił się problem jeśli chodzi o sposób spłacenia środków. Mam do wyboru przelew z wybranym bankiem lub kod Blik. Nie mam możliwości zapłacić bezgotówkowo i nie mam w żadnym banku konta. Jak w takim wypadku mam spłacić środki w ciągu 30 dni? Mogę zapłacić jedynie gotówkowo.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:70434387 Mam do wyboru przelew z wybranym bankiem

Tam powinna być opcja przelew tradycyjny i idziesz na pocztę i opłacasz 🙂 

A jak zrobiłeś weryfikację przelewem ?

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/metody-platnosci/nie-mam-konta-w-banku-czy-moge-korzystac-z-...

Jeśli nie masz konta w banku lub Twój bank nie umożliwia płatności online, jako metodę płatności wybierz Szybki przelew.

kostas11_0-1613478518981.png

Następnie wybierz z listy opcję [Płacę przelewem tradycyjnym]:

kostas11_1-1613478518998.png

Wyświetlą się dane, na które należy przelać pieniądze za zakup. Płatność na te dane zrealizujesz na przykład na poczcie. Spisz je lub wydrukuj gotowy blankiet wpłaty za pomocą przycisku [Wzór przelewu].

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:70434387
#8 Zapaleniec#

W przypadku spłacenia środków Allegro Pay nie widzę możliwości zapłacenia przelewem tradycyjnym. Widzę tylko do wyboru np. "Płacę z Alior Bankiem"  "Płacę z Millenium". Natomiast kiedy przelew wybieram jako metodę płatności za zamówienie to widzę również opcję "Płacę przelewem tradycyjnym", co do tej pory wybierałem (nie było jeszcze Allegro Pay). Chciałem i tym razem wybrać przelew tradycyjny, ale przez to, że jedyna placówka pocztowa, w której mogłem dokonać płatności wbrew informacjom z map Google była nieczynna i zdecydowałem się na Allegro Pay licząc, że później będę mógł zaplacić przelewem tradycyjnym. Okazało się, że w tym przypadku nie mam tej możliwości.

Allegro Pay dla weryfikacji wymagał ode mnie wpisania jednorazowego kodu wysłanego na podany przeze mnie numer telefonu.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:70434387 Zobacz tutaj;

Spłata Allegro Pay

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/allegro-pay/allegro-pay-najczesciej-zadawane-pytania-0K6dOBv...

Jeśli masz z tym problem, pod artykułem masz link do kontaktu z Allegro Pay, dopytaj.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:70434387 Numer rachunku wraz z danymi do wykonania przelewu tradycyjnego jest dostępny w zakładce “Szczegóły płatności”. Znajdziesz tam komunikat: “Jeśli nie chcesz spłacać online, możesz skorzystać z danych rachunku do spłaty. Kliknij w podlinkowaną część tego komunikatu, żeby uzyskać dane.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:70434387
#8 Zapaleniec#

Ok. Właśnie znalazłem jeszcze zanim tą odpowiedź otrzymałem, ale i tak dziękuję.

oznacz moderatorów