anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę ocenić produkt który dociera do kupującego po 3 m-cach, kiedy 90 dni mija zanim zobaczę pr

RIKO_KOPI
#8 Zapaleniec#
 
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@RIKO_KOPI, czy możesz opisać swoje pytanie bardziej szczegółowo? 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

RIKO_KOPI
#8 Zapaleniec#

Przedmiot zakupiony i opłacony16.02.2022. Miał dotrzeć do 30 dni roboczych, czekałem 3 miesiące przesyłka doszła 17.05.2022. Podobno z winy producenta. Kontakt ze sprzedającym OK, ale postanowiłem ocenić go kiedy już zobaczę przesyłkę. Okazało się że magiczne 90 dni minęło i nie mogę ocenić ani produktu ani sprzedającego, który sprzedaje produkty nie posiadając ich na stanie magazynowym!  Allegro liczy sobie 90 dni od dokonania opłaty, a nie od dostarczenia zakupu! To według mnie nie uczciwe.    

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@RIKO_KOPI Komentarz można wystawić w ciągu 90 dni od zakupu. Jeśli ten czas już minął, niestety nie jesteśmy w stanie pomóc.

Z tego, co piszesz, wynika, że cały czas miałeś kontakt ze sprzedajacym i jesteś zadowolony w obsługi, więc - jak rozumiem - akceptowałeś opóźnienie w dostawie. W przyszłości pamiętaj, że zawsze gdy pojawia się problem transakcyjny możesz skorzystać z dyskusji w naszym systemie, a ocenę transacji możesz wystawić od momentu zakupu przez 90 dni.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

RIKO_KOPI
#8 Zapaleniec#

Tak. Akceptowałem opóźnienie.  Ale co z oceną produktu? Czas nie powinien być liczony od momentu opłaty za produkt, ale od momentu dostarczenia  produktu ( w moim przypadku bardzo drogiego) którego nie mam szansy już ocenić bo czas minął zanim go dostarczono. 

oznacz moderatorów