anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę przywrócić zakupy w zakładce Moje zakupy?

MAMY ROZWIĄZANIE!
MRogulska3110
#7 Wielbiciel#

Wczoraj ( 1.03.2021 ) z listy opłaconego zamówień od [edycja] użyłam funkcji ukryj i teraz nie mogę tego przywrócić do listy zakupów. Jak zobaczyc ukryte zakupy?

W jaki sposób mogę to przywrócić do listy??? 

oznacz moderatorów
21 087 ODPOWIEDZI 21 087
Client:103209019
#2 Obserwator#

Witam, czy można prosić o dodanie z powrotem ukrytego zakupu? Zakup z poprzedniego tygodnia.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103209019 Cześć, zakup został przywrócony 🙂

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Srawec
#2 Obserwator#

Mogę prosić o przywrócenie ostatniego zakupu? niechcący ukryłem zakup słuchawek bluetooth

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Srawec Zakup jest widoczny na Twoim koncie. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Sylwia42233
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, przez przypadek ukrywałam/ usunęłam zamówienie od modnamamacorka. Czy mogę prosić o przywrócenie ? Dziękuję

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Sylwia42233 Cześć. Zakupy zostały przywrócone 🙂

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
PARABOLIC_PL
#7 Wielbiciel#

Witam. Szanowna Pani moderator 🙂 proszę o przywrócenie zakupu:

Płyta główna MSI MAG Z490 TOMAHAWK; ATX  z dn. 16-03-2022

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@PARABOLIC_PL Cześć! Oczywiście 🙂 Zakup przywrócony, znajdziesz go tutaj: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
espara
#7 Wielbiciel#

Czy mógłbym prosić o przywrócenie ukrytego zakupu: 

 

https://allegro.pl/oferta/oventrop-zawor-termostatyczny-mieszajacy-3-4-11782617806

 

Dziękuję.

 

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@espara Cześć, oczywiście 🙂 Zakup został przywrócony 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
dr_wit
#2 Obserwator#

Dzień dobry,

Czy mógłbym prosić o przywrócenie mojego ostatniego zamówienia do zakładki Moje Zakupy?

Przez przypadek usunąłem aukcję i nie mogę jej przywrócić 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@dr_wit Cześć 🙂 Przywróciłam Twoje ostatnio ukryte zakupy (z 17 marca 2022). Znajdziesz je na swoim koncie w zakładce Kupione: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
AliYO
#7 Wielbiciel#

Witam

To ja dla odmiany mam trochę inną prośbę, a raczej pytanie i prośbę.

Osobiście sam nie ukrywałem żadnego zakupu bo często wracałem do tego samego sprzedawcy po ten sam towar, ale teraz np. ostatni widoczny zakup mam z 30 sierpnia 2019, a pamiętam że kilka razy razy kupowałem ten sam towar u tego samego sprzedawcy którego już nie widzę.

Pytanie: czy allegro obligatoryjnie ukrywa zakupy po określonym czasie ?

Prośba: czy możliwe jest przywrócenie wszystkich moich zakupów ?

a jeśli nie, to czy możliwe jest żebym dostał chociaż jakiś backup moich zakupów ?

 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@AliYO, o ukryciu zakupów każdorazowo decyduje użytkownik. 🙂 Być może zakupu dokonywałeś z innego konta? Na koncie, z którego tu piszesz, nie widzę żadnych ukrytych zakupów.  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
rafal12999
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry czy mogę prosić o odkrycie wszystkich moich zakupów jakie tam są ? 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@rafal12999, jasne, gotowe. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
AliYO
#7 Wielbiciel#

Niestety ingerencja w moje zakupy jest ze strony allegro, osobiście nie usuwam żadnych aukcji.alle.jpg

To jest np. aukcja poprzedzająca najstarszą widoczną w mojej karcie której już nie widzę, a po za nią było jeszcze kilkadziesiąt jeśli nie kilkaset.

Da się bez tego żyć bo mam jeszcze wszystkie informacje na poczcie, ale gdyby udało się je odzyskać w allegro byłoby miło.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AliYO już wyjaśniam 🙂 Ponieważ był to zakup z 30.08.2019 roku to nie jest już widoczny w zakładce Moje zakupy, ale możesz odnaleźć go jeśli wygenerujesz swoją historię zakupów.
Aby to zrobić, wejdź proszę tutaj w części "Kopie danych konta z Allegro" wybierz "pliki z Twoimi danymi". System poprosi Cię o ponowne zalogowanie do konta. Następnie, na stronie którą Ci wyświetlimy, wybierz "Utwórz kopię danych". Zaznacz, które dane chcesz pobrać (w tym przypadku "dane dotyczące zakupów" w części "Wybierz format danych" wybierz rozszerzenie pliku, w jakim chcesz zapisać i otrzymać dane: (html – jeśli chcesz w przejrzysty sposób zapoznać się z danymi, csv – jeśli chcesz analizować dane lub przekazać je komuś innemu).
Na koniec kliknij [utwórz kopię]. O tym, że zestawienie z zakupami jest gotowe, damy Ci znać w wiadomości e-mail. W powiadomieniu znajdziesz link do pobrania pliku. Możesz to zrobić w ciągu 7 dni (po upływie tego czasu trzeba będzie wygenerować zestawienie ponownie).

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
madziagoc
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Chciałbym przywrócić ukryty zakup. Chodzi o telefony ze sklepu MI Store   xiaomi redmi note 11 pro. Zakup z tego miesiąca. Czy można prosić? 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@madziagoc Cześć, oczywiście. Zakup jest już na Twoim koncie w zakładce Kupione, proszę bardzo: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów