anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę skorzystać z Allegro protekt

MAMY ROZWIĄZANIE!
-k-a-j-a-
#8 Zapaleniec#
  • Kupiłam na Allegro 3 miesiące temu telefon iPhone 7.

Telefon nie posiada numeru imei na obudowie dokładnie na tacce karty sim

o czym nie wspomina sprzedające w aukcji. A ten numer i ta tacka  jest integralną częścią telefonu po której można sprawdzić oryginalność telefonu.

Nic w tym by nie było dziwnego gdybym mógł skorzystać z Allegro Protekt ponieważ przedmiot nie jest zgodny z opisem.

Moje pytanie brzmi jakie dokumenty są potrzebne by skorzystać z programu Allegro protekt. 

oznacz moderatorów
46 ODPOWIEDZI 46
-k-a-j-a-
#8 Zapaleniec#

Ja szukam pomocy i profesjonalnego podejścia do sprawy a nie olewania bo już pisze z wami od  tygodnia 

wykonalem 20 telefonów rozmawiałem z kilkoma osobami i każdy z państwa firmy nie chce mi pomoc


wszyscy wiemy jaka jest prawda wiec nie  wiem w czym jest problem

temat podróbek na Allegro jest powszechnie znany 

sprawe próbowałem wielokrotnie razy rozwiazac

 

a tu taka nagonka na mnie

stajecie murem   za sprzedawcą

a on ma 23 komentarze usunięte wiec co mam myslec

oznacz moderatorów
starling_shop
#14 Krzewiciel#

Prawda jest taka, że szukałaś łosia który za darmo wypożyczy Ci telefon.

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@-k-a-j-a- A jaka jest prawda? > są 3 prawdy > Twoja prawda > moja prawda > i g..... prawda.

To że ktoś sprzedaje podróbki nie oznacza, że wszyscy to robią

Jak idziesz na grzyby to wrzucasz wszystkie jakie znajdziesz do koszyka? > grzyb to grzyb > nieważne borowik czy muchomor

 

 

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@komis-bell przesłanie tych dokumentów nie spowoduje automatycznie przyznania rekompensaty, informacje będą potrzebne do rozpatrzenia wniosku. 

@-k-a-j-a- bardzo proszę, abyś nie nazywał sprzedającego w ten sposób. 
Osoby pracujące w Allegro starają Ci się pomóc w rozwiązaniu problemu, dlatego w wiadomości e-mail otrzymałeś informację co należy zrobić. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
-k-a-j-a-
#8 Zapaleniec#

a szukam pomocy i profesjonalnego podejścia do sprawy a nie olewania bo już pisze z wami od  tygodnia 

wykonalem 20 telefonów rozmawiałem z kilkoma osobami i każdy z państwa firmy nie chce mi pomoc


wszyscy wiemy jaka jest prawda wiec nie  wiem w czym jest problem

temat podróbek na Allegro jest powszechnie znany 

sprawe próbowałem wielokrotnie razy rozwiazac

 

a tu taka nagonka na mnie

stajecie murem   za sprzedawcą

a on ma 23 komentarze usunięte wiec co mam myslec

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@-k-a-j-a- tak jak pisaliśmy i tłumaczyliśmy w dyskusji i w wiadomościach e-mail. Jako serwis nie wydajemy decyzji, czy przedmiot jest oryginalny czy nie. Sposób postępowania w takich sprawach określa ustawa i w przypadku reklamacji z tytułu rękojmi sprzedający może oczekiwać odesłania produktu w celu weryfikacji wady. 
Nie wiem co masz na myśli pisząc o usuniętych komentarzach. 
Pracownicy, z którymi się kontaktujesz starają Ci się pomóc i tłumaczą jak wygląda procedura w takich przypadkach. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
starling_shop
#14 Krzewiciel#

@la_nika czy możesz przekazać nick kupującej do działu bezpieczeństwa żeby sprawdzili, czy nie robi takich akcji regularnie?

oznacz moderatorów