anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę zareklamować wzmacniacz, który kupiłem?

47287398
#7 Wielbiciel#

kupiłem wzmacniacz sam. 440W w instrukcji obsługi pisze max. moc Wyjsciow 2x50W jak reklamować nie uczciwego sprzedawce ? Dlaczego takie coś jest mozliwe ! 

oznacz moderatorów
44 ODPOWIEDZI 44

Client:79179573
#16 Inspirator#

@konto zamknięte napisała: "opis musi być zgodny z tym co deklaruje producent"

Mylisz się. Opis ma być "dokładny i zgodny ze stanem rzeczywistym" oraz "nie może zawierać informacji nieprawdziwych, niesprawdzonych lub wprowadzających w błąd."

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/opis-oferty 

 

 

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:79179573  może masz rację, ale czy uważasz, że sprzedawca powinien "rozbebeszyć" wzmacniacz, żeby opisać co ma w środku, czy powinien opierać sie na informacjach producenta 🤔

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@konto zamknięte Właśnie tak! To sprzedawca powinien odkręcić te dwie śrubki i sprawdzić, czy w środku jest to, co deklarował w opisie i tytule oferty.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:79179573  robisz tak? A ja zapewne powinnam nadgryźć każde ciasteczko, żeby sprawdzić czy jest zgodne z opisem 😁 Zapraszam na zakupy, obiecuję sprawdzić osobiście wszystko co zamówisz 🙂

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte  Żeby sprzedawać Parówki lub Żabie udka, trzeba najpierw jechać do analityki, niech zbadają składniki parów i zgodność udek z podanym rodzajem Żab, bo producent mógł napisać że jest taki składnik, a udka mogą być z Ropuch. I wtedy lipa. Sąd, wyrok i Szkocja.🤣

oznacz moderatorów