anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę zmienić adres paczkomatu InPost .

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:67423452
#7 Wielbiciel#

     Nie mogę zmienić adresu paczkomatu InPost.

Po przeprowadzce zmieniłem adres zamieszkania i dostawy a adres paczkomatu pozostał  poprzedni i nie mogę go zmienić. Może ktoś wie jak to zrobić.   Kontaktu z obsługą allegro i wsparcia i pomocy z ich strony BRAK.... ich interesują tylko pieniądze nie problemy . . . . .

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:67423452 przecież paczkomat wybierasz w koszyku podczas zakupu, fakt podpowiada najbliższy ale klikasz zmień i wyskakuje mapa i zaznaczasz ten co chcesz. Paczkomatu nie przypisujesz do danych w allegro 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:67423452 On nie jest przypisany do konta , jest sugerowany do najbliższego miejsca zamieszkana, Zmieniasz go w momencie wybierania formy dostawy, przed płatnością.

oznacz moderatorów
Client:67423452
#7 Wielbiciel#

Otóż niestety podstawia się paczkomat z poprzedniego miejsca zamieszkania ( odległy o 300 km) i nie mogę go zmienić i to jest istota problemu. Coś sie podwiesiło i potzebny byłby może informatyk od allegro. Ale nie ma możliwości kontaktu . Patrz wyżej :(((

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:67423452 Gdy kupujesz, na stronie dostawy i płatności masz adres paczkomatu. Przy tym adresie kliknij ZMIEŃ.

oznacz moderatorów
Client:67423452
#7 Wielbiciel#

Robiłem tak wiele razy i to nie działa !!!!!!!!

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:67423452 A to dziwne że nie idzie, zawsze jest taka możliwość, może coś z przeglądarką. Może także jakaś awaria, ale dziś moderatorzy nie "działają".

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:67423452 Czy jeśli chcesz zmienić paczkomat, pojawia się jakiś komunikat? Spróbuj proszę wyczyścić ciasteczka oraz pamięć podręczną w przeglądarce i daj znać, czy problem jest nadal aktualny. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
darek_801
#7 Wielbiciel#

Mam podobny problem. Nie pokazuje najbliższego paczkomatu tylko jeden który kiedyś miesiące temu użyłam. A najlepsze że kupując na adres domowy automatycznie mi kilka razy zmieniło na darmową przesyłkę na paczkomat. Ciekawe czy jest możliwość całkowitego zablokowania opcji wysyłki na paczkomat. 

oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

Nie stwierdzam takiego problemu.

Owszem, sugerowany paczkomat mam, ale mogę go zmienić.

Zawsze można skontaktować się ze sprzedającym i zmienić nr paczkomatu.

Ale to nie na tym forum.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów
miloszch
#1 Nowicjusz#

Proponuję spróbować z inną przeglądarką, u mnie działa z Chrome.

oznacz moderatorów
monikz5
#7 Wielbiciel#

Pewnie chodzi o to, ze chcesz na stałe zmienić wcześniej wybrany paczkomat, zeby nie musiec pamiętać o tym przy kazdych zakupach. Nie fajnie by było gdyby w chwili roztargnienia paczka poszla 300 km od Ciebie. 

Mam ten sam problem i tez nie umiem go naprawić. Póki co kazdo razowo trzeba pamiętac o zmianie paczkomatu. Dramat. 

oznacz moderatorów