anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak mogę znaleźć numer komórkowego do sprzedawcy telefonu samsung A52 5G

Erykowski5
#7 Wielbiciel#

ja od wczoraj szukałem telefonu komórkowego samsung A52 5G  z 8ram 256GB  dzisiaj znalazłem  głoszenie ale przy nim nie  widzę numeru telefonu komórkowego do sprzedawcy . jak mogę oprócz czatu dogadać się ze sprzedawcą. Czy to będzie dobry pomysł żebym na czacie napisał do sprzedawcy czy mógł mi  podać numer telefonu. i jeszcze mam pytanie czy dużo podrożały wysyłki in post. 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

Jak najbardziej możesz napisać do sprzedającego i poprosić o numer telefonu w celu dokładnego wyjaśnienia nurtujących cię pytań co do sprzedawanego telefonu.

Wysyłka allegro inpost 8,99zł, cena chyba dość długo się utrzymuje. Jeżeli sprzedający ma smarta i ty też go posiadasz to 0zł. Zwykły inpost 14-17zł zależnie od wielkości paczki

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wysyłka InPost nie jest duża przy zakupie takiego telefonu, dokładnie poczytaj ofertę ponieważ zakup telefonu  i jak rozumiem od prywatnego sprzedającego może(nie musi) wiązać się z jakimś ryzykiem, zapytaj czy nie jest objęty ratami. Ja uważam że lepiej jest pisać wszystko przez Allegro, ale to moje zdanie.

oznacz moderatorów