anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odblokować konto na Allegro?

Client:45319510
#1 Nowicjusz#

Chciałam dokonać zakupu, ale okazuje się, ze moje konto zostało zablokowane. Uregulowałam swoje zaległości (aż 0,20 zł!!). Jak szybko je odblokować?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:45319510 O,20 gr nie blokuje konta. Powinno być w mailu od Allegro dlaczego, możesz także dopytać :https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Ja mam 5 zł i nie mam zablokowanego konta.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:45319510  Od żadnego sprzedawcy nie możesz kupić?

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:45319510  Nie jest prawdopodobne abyś dostał blokadę konta za 20gr długów.

Ja podejrzewam inny scenariusz,  zapłaciłeś 20 gr oszustom.  Sprawdź komu te 20 gr zapłaciłeś,  zmień natychmiast hasło dostępu do banku. Również zmień hasło do Allegro.

Chciałbym się mylić...

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:45319510 Gdy Allegro zaksięguje wpłatę, blokada zostanie zdjęta. Trwa to czasem 1-2 dni. Możesz się upomnieć tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...

Brak możliwości zakupu może też mieć inne przyczyny. Wyczyść lub zmień przeglądarkę.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Allegro skubie z kasy ale nikogo nie ubija za 20 groszy .Sprawdź czy miałeś jakąś wiadomość o zablokowaniu przez nich konta i za co .

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@mwmonety  A jednak sprawdziłem regulamin, sprawdziłem swoje konto i chyba jest inaczej.  Kiedyś była informacja że poniżej 1 zł nie ma potrzeby wpłacania. Ta informacja zniknęła, pojawiła się na koncie notka:  Zrób nadpłatę.  Więc mogą  chyba ścigać nawet za 20 groszy.  Tylko nadal się dziwię jak autor wątku  zapłacił 20 gr. skoro banki poniżej 1 zł nie przyjmują przelewów.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@br. Wiesz co chyba teraz każdy grosik liczą i nie tylko allegro ,niedawno dostałem upomnienie bo jakieś 8 groszy za mało przelałem a dziś znowu że o 80 groszy za mało za śmieci.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:45319510 blokada nie dotyczyła zaległości na koncie, ale względów bezpieczeństwa, dziękuję, że skontaktowałaś się z nami, poczekaj proszę na odpowiedź w korespondencji mailowej. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów