anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak odzyskać środki sprzedawca wysłal towar na zły adres

anagoran
#7 Wielbiciel#

25 lutego złożyłam zamówienie i podałam prawidłowy adres do wysyłki Sprzedawca wyslal towar do innego miasta na inny adres niż w zamówieniu Otworzyłam dyskusje- sprzedający twierdzi ze zlozyl reklamacje na poczcie - ktora dostarczała towar na błędny adres wskazany przez sprzedawcę i go dostarczyła?! Jak mam odzyskać swoje pieniądze? tak naprawdę czuje się bez żadnej ochrony kupującego- tak naprawdę od 28 lutego dyskusja nic nie wnosi jaka to ochrona skoro sprzedający moze wyslac towar w kosmos a ja nie mam pieniedzy i towaru zamówionego 

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

LEW433
#21 Demiurg#

Dyskusja dlaczego nie cnie wnosi? jak długo trwa, kontynuuj dyskusję i z pewnością środki odzyskasz.

oznacz moderatorów

anagoran
#7 Wielbiciel#

dlatego ze ciągnie się od 28 lutego raz się wypowiedziało allegro ze ma sprzedający oddać mi pieniądze i wysłać towar oo czym sprzedający odpisal zeby allegro oddalo mu prowizja na co pewnie ktoś inny z w imieniu allegro odpisal zeby poczekać na rozwiązanie reklamacji w poczcie Polskiej a co mnie to interesuje sprzedający wyslal towar na zly adres a ja dalej zostaje bez niczego wiec juz tracę chęci do kupowania czego kolwiek przez alegro

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wg regulaminu dyskusje możesz po 14dnaich odznaczyć jako nierozwiązana i złożyć wniosek do Allegro Protect

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@anagoran nie wiem jakim cudem mógł się wygenerować inny adres niż zaciągnięty z twojego konta allegro. Chyba że wysłał towar na twój adres a ty podawałaś mu ten na który chciałaś w wiadomości prywatnej do sprzedawcy. 

oznacz moderatorów

anagoran
#7 Wielbiciel#

msm swoje przypuszczenia ten inny adres mieszkałam tam do 2018 byc moze kiedys juz cos u niego kupowałam niestety nie pamietam Nic mu nie podałam w żadnej prywatnej wiadomości co można zresztą udowodnić bo nie mial ode mnie maila ani żadnego telefonu zresztą by się na to powoływał jak sobie po fakcie sprawdziłam maila to on wygenerował potwierdzenie z adresem do wysyłki błędnym i wyslal mi na maila wiec stad wiem na jaki adres została wysłana paczka ps po za tym. w dniu zamawiam 3 rzeczy od różnych sprzedawców polac,ylam te zamówienia zrobilam jedna zapłatę ok 2000 i jeden adres do wysyłki i dwie doszły dokladnie w ten dzień co miala dojść ta trzecia a to nie i proszę mi wierzyć nie chciałoby mi się na 170 zł oszukiwać jesli Pan juz sugeruje zmianę adresu 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Nawet jak coś kiedyś u niego kupiłaś to nie wygenerowaloby mu adresu z twojego poprzedniego miejsca zamieszkania, natomiast ten adres masz pewnie zapisany na koncie swoim allegro i mogłaś przypadkiem zmienić wybierając adres z listy 

oznacz moderatorów

anagoran
#7 Wielbiciel#

tak jak mowie robilam łącznie 3 zamówienia razem podaje się jeden adres dowysylki i płaciłam jednym przelewem  i adres do wysyłki mozna podejrzeć nawet dzis przy zamówieniu jest inny niż ten co wyslal sprzedawca i taki sam jak w przypadku dwóch pozostałych zamówieniu które doszły 

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@anagoran  nie wiem jaką metoda nadawał sprzedający. U nas na przykład nawet nie mamy możliwości wysłania na inny adres niż ten który kupujący podał w formularzu.

No ale metody wysyłki są różne i byc może ten u kogo kupowałaś miał taką możliwość.

oznacz moderatorów

anagoran
#7 Wielbiciel#

jeśli by tak bylo byłoby to przy zamówieniu przez,y każdym fa sie spradzic dane zamówienia łącznie z danymi do wysyłki

oznacz moderatorów

anagoran
#7 Wielbiciel#

po za tym adres który podałam do tej wysyłki jest w każdym zamówieniu allegro ma historycznosc i szczegóły zamowienia

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ 

Czy system może przyjąć do zamowienia inny adres niż zaznaczony przez kupującego z listy adresów zapisanych na koncie użytkownika?

oznacz moderatorów

anagoran
#7 Wielbiciel#

Mam też dodatkowe pytanie czy w historyczności zamówienia widzevadres ktory ja wskazałam do wysyłki to jaki to dowod skoro nikt mi nie wierzy 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@anagoran oznaczyłem moderatorki jak odpiszą to poproszą cię o nr zamowienia do sprawdzenia. Sprzedawca nie mógł dostać innego adresu niż podany do zamowienia bo etykiete drukuje z systemu i musialby ją ręcznie zmienić

oznacz moderatorów

anagoran
#7 Wielbiciel#

85b1f852-b4ef-11ed-bd7f-b7e1fc6737f9 proszę nie mam nic do ukrycia

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@anagoran sprawdziłam to zamówienie i wszędzie był podany adres w Wyśmierzycach, nie została dodana wiadomość dla sprzedającego. Widzę, że wypowiedzieliśmy się w dyskusji i poprosiliśmy o załączenie odpowiedzi z Poczty, gdy tylko otrzymamy odpowiedź od Poczty będziemy dalej rozwiązywać tę sprawę. W tej sytuacji muszę poprosić Cię o cierpliwość. Rozumiem Twoje zdenerwowanie w dyskusji, nie martw się, możesz liczyć na nasze wsparcie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

anagoran
#7 Wielbiciel#

taka ciekawostkę wczoraj znalazlam na stronie opinii o [edycja] rozwiązał z ta firma umowe a podobno z tego co napisal ktoś opinie w lutym tego roku byla niemalże bardzo podobna sytuacja jak  u mnie i faktycznie jak widać na stronie emik rzeczy od tej firmy nie są już dostępne do sprzedaży 

oznacz moderatorów

anagoran
#7 Wielbiciel#

Dzis odezwała się msgn Pani z podobna historia jesli chodzi o kupienie pościeli u  tego Pana, to juz druga oprócz tej niemalże identycznej jak moja ktora mozna poczytać na stronie opinie o [edycja] przypadek nie sadze

oznacz moderatorów