anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

licytacje od jednego sprzedawcy (płatność)

Alina_1960
#8 Zapaleniec#

dlaczego nie moge zapłacić  za aukcje wylicytowane u jednego sprzedawcy? tylko każdą osobno , dlaczego allegro nie ma takiej opcji? płacę prywatnie na konto sprzedającego ,poza allegro, a u mnie w opcji kupione istnieją niezapłacone wygrane aukcje. Mam znowu wygrane aukcje i muszę zaplacić prywatnie na konto sprzedającego. 

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Alina_1960 Możesz zapłacić za kilka przedmiotów zakupionych w różnych ofertach u jednego sprzedawcy. Wystarczy, że w zakładce Kupione zaznaczysz wybrane oferty i wybierzesz opcję "zapłać", która pojawia się na zielonej belce u dołu strony. Powoduje to utworzenie jednej płatności.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

tymonsio
#8 Zapaleniec#

A jak zapłacic razem, jak mam wylicytowany przedmiot, ale brakuje mi do dostawy smart?Wybieram dodatkową ofertę kup teraz od tego sprzedawcy za kilka zł  z opcja Smart, ale przedmiot jeszcze nie jest kupiony, więc nie mogę go połączyć z poprzednim  już wylicytowanym zakupem i system nalicza opłatę za wysyłkę, chociaż wspólnie przedmioty załapałyby sie na SMART?

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

gustav6
#1 Nowicjusz#

tym.jpg

oznacz moderatorów

Blandyta
#7 Wielbiciel#

dzień dobry,

ponawiam pytanie, nie mam zakładki (albo nie widzę) zakładki "Kupione" a jak wejde w "Moje zakupy" to nie mogę wybrać wylicytowanych u jednego sprzedającego przedmiotów... - nie ma ani check boksów ani opcji wybrania po kliknięciu w 3 kropki... 

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@Blandyta To może masz nie aktualną przeglądarkę czy coś z systemem. U mnie też się nie pojawia na jednej przeglądarce. Spróbuj na innej. Tu jest link do zakładki Kupione:  https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/nowe-kupione

oznacz moderatorów

Blandyta
#7 Wielbiciel#

niestety ale nie... mam nową wersje zarówno Chrome jak i IE i nie mam opcji do wybrania/zaznaczenia pod wybranym linkiem, ale dziękuję za chęć pomocy...

oznacz moderatorów

Blandyta
#7 Wielbiciel#

Screenshot.png

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Blandyta Wspólne opłacanie zakupów jest możliwe za pomocą opcji ZAZNACZ tuż obok sortowania. Wówczas wyświetlają się pola do zaznaczenia, dzięki którym można opłacić licytacje, tak jak dotychczas. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

yennefer78
#1 Nowicjusz#

Dzięki, jest tak jak napisałaś 🙂

oznacz moderatorów

rudy505
#7 Wielbiciel#

Nie no, super teraz polepszyliście, jak zwykla zmiana na "plus". W jakim sortowaniu i zaznaczeniu jest opcja zaplaty za 2 przedmioty u jednego sprzedawcy? JA nic takiego nie widzę. 😥

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@rudy505 Na samej górze strony z kupionymi przedmiotami klikasz ZAZNACZ, potem po lewej zaznaczasz przedmioty i na dole klikasz Zapłać.

oznacz moderatorów

accadia
#12 Orędownik#

A czy nadal wystepuje blad, ktoremu nie jest w stanie podolac zaden informatyk, ktory wymaga ogromnych nakladow finansowych oraz ktory jest tak skomplikowany, ze nie da sie go usunac... a mianowicie blad polegajacy na tym, ze jesli kupujacy dokona u jednego sprzedawcy dwoch osobnych zakupow, a nastepnie polaczy je w calosc w celu ich oplacenia - to prowizja od kosztow wysylki jest wowczas liczona podwojnie?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@accadia, zgodnie z regulaminem, Kupujący zawiera umowę ze Sprzedającym, potwierdzając zakup za pomocą przycisku „kupuję i płacę” - w tym momencie nalicza się prowizja.

Jeśli natomiast Kupujący doda kilka ofert do koszyka i dopiero wtedy kliknie "kupuję i płacę", wówczas prowizja nalicza się tylko raz do całego zamówienia.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

accadia
#12 Orędownik#

Ale jesli klient wybierze kupuje i place, po czy nie zaplaci, dokupi kolejne rzeczy i polaczy platnosc - to prowizja od sprzedazy naliczana jest podwojnie... mialem sam taki przyklad, ktory przez przypadek wychwycilem, zglaszalem go i przyznano, ze taki blad istnieje

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Jest jeden plus w tym przypadku. Pieniądze wysłane wpłatą prywatną na konto sprzedawcy dotrą do niego szybciej, niż przez tak zwane "szybkie płatności" Allegro Finanse.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#
 
______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:61011704
#2 Obserwator#

Ja mam pytanie związane z tematem; otóż wylicytowałem dwa przedmioty od jednego sprzedającego. Po fakcie zorientowałem się, że znowu mam do czynienia z zawyżaniem kosztów przesyłek. Za wysłanie bluzy Pocztą Polską liczy sobie 18 zł, dodatkowo nie odpowiada na żadne pytania o rozmiary a teraz o wysłanie (dwóch bluz) jedną przesyłką. NIe ma takiej opcji w wysyłce wielu przedmiotów. A pytanie jest następujące: ponieważ mam wątpliwość czy bluzy są oryginalne, chcę zapłacić za jedną (skoro i tak nalicza 36 zł to niech idą dwie przesyłki) i sprawdzić jej oryginalność. A że mam 30 dni na płątność za licytację, drugą bluze opłacę po sprawdzeniu. Ale system nie daje takiej możliwości i zmusza mnie do opłacenia obu bluz oraz podójnych kosztów wysyłki tego samegeo-jak to obejść?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:61011704 Widzę, że transakcja, o której piszesz, jest anulowana. W tej sytuacji już jej nie opłacisz.

Jeśli kupujesz w kilku ofertach i łączysz te zamówienia w jedno, nie możesz później ich rozdzielić, opłacając tylko część np. 1 sztukę przez nasz system.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów