anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

licytacje od jednego sprzedawcy (płatność)

Alina_1960
#8 Zapaleniec#

dlaczego nie moge zapłacić  za aukcje wylicytowane u jednego sprzedawcy? tylko każdą osobno , dlaczego allegro nie ma takiej opcji? płacę prywatnie na konto sprzedającego ,poza allegro, a u mnie w opcji kupione istnieją niezapłacone wygrane aukcje. Mam znowu wygrane aukcje i muszę zaplacić prywatnie na konto sprzedającego. 

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

Client:61011704
#2 Obserwator#

Fakt, kupuję opierając się na zaufaniu do allegro a pamiętam waszą walkę z zawyżaniem kosztów wysyłki. Od lat się nie spotkałem z taką sytuacją, więc zorientowałem się dopiero przy płatności i dlatego ją anulowałem. Kiedy naliczyło mi 36 zł opłaty za wysyłkę dwóch bluz listem poleconym przez Pocztę Polskę-odebrałem to jako próbę wyłudzenia a nie transakcji. Powinno być jak na dwóch konkurencyjnych platformach sprzedażowych: obligatoryjne, ujednolicone koszty wysyłki: jasno i przejrzyście. Poza zawyżaniem kosztów jest tu jeszcze jeden aspekt: anonimowość (kamery paczkomatów rejestrują  sprzedającego, a kurier de facto sprawdza czy sprzedający nie podał lewych danych). Jak ktoś sprzedaje np. klamki nie ma problemu, ale przy podróbkach znanych marek staje się to kluczowe. Tak czy inaczej teraz raczej zrezygnuję z zakupów niż wpłacę 200 zł budzącemu takie wątpliwości sprzedawcy. Chyba, że ręcznie odblokujecie możliwość opłacenia aukcji pojedyńczo.  Warto, bo takie sytuacje psują allegro PR.

oznacz moderatorów