anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odzyskać 100%zwrot z Allegro Protect

Kasia250986
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Mam problem z firmą SMA Amica od której kupiłam płytę ceramiczną z wadą ukrytą. Migają się od zwrotu kosztów więc zastanawiam się czy nie zakończyć dyskusji z nimi i skorzystać z Allegro Protect.  Dzwoniono już do mnie w tej sprawie ale liczyłam na pozytywne załatwienie sprawy że sprzedającym. Niestety. Proszę o informację czy aby uzyskać pełny zwrot z Allegro Protect trzeba dostarczyć jakieś zaświadczenie o usterce sprzętu?

  •  
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Kasia250986 Gdy oznaczysz dyskusję, jako nierozwiązaną, otrzymasz od nas link do formularza Allegro Protect. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Kasia250986 brałaś tą płytę na firmę że piszesz o wadzie ukrytej? Taka wada jest w kodeksie cywilnym reklamacja z tytułu rękojmi z zakupu między firmami lub osobami prywatnymi. Normalnie masz jako konsument prawo do reklamacji z tytulu niezgodności z umową.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Kasia250986 to tak nie do końca działa i Protect nie do tego służy 😞  jak sprzedawca odrzuci reklamację i uzasadni, allegro prawdopodobnie nie wypłaci Ci kasy bo nie jest sądem i nie rozstrzyga takich sporów, jak masz problem z reklamacją udaj się do rzecznika konsumenta 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów