anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odzyskać dostęp do konta?

Client:40308305
#8 Zapaleniec#

Wczoraj, na forum zadałam pytanie - " Logowanie na konto "   niestety go nie ma.

Dotyczyło starego konta do którego nie mam dostępu. Pojawia się przy nim informacja ostatnie logowanie ponad miesiąc temu. Nie logowałam się do tego konta przez kilka lat. Nie wiem o co chodzi. 

Co się stało ? Dlaczego nie ma mojego wczorajszego zapytania.

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_

 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:40308305 Dostałaś odpowiedź na wczorajsze pytania (założyłaś nawet dwa wątki, ten jest kolejny). Są widoczne na forum: 

 https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/dost%C4%99p-do-konta-dawno-nie-u%C5%BCywa... 

[edytowano]

W tej sprawie kontynuuj korespondencję mejlową, bo tutaj na forum nikt nie potwierdzi Twojej tożsamości, żeby spróbować odzyskać stare konto. 

oznacz moderatorów

Client:40308305
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

ale po kliknięciu w link https://spolecznosc.allegro.pl/t5/archived-content/logowanie-na-konto/m-p/661334#M19593 

wyświetla się informacja " odmowa dostępu , nie masz wystarczających uprawnień" 

O co chodzi?

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:40308305 Połączyłam Twoje wątki do jednego, żeby wszystko było w jednym miejscu bez zbędnego bałaganu. Wszystko jest tutaj: https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/dost%C4%99p-do-konta-dawno-nie-u%C5%BCywa... 

oznacz moderatorów

Client:40308305
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

Jednak ten drugi wątek , który wczoraj założyłam  to go nie ma tu https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/dost%C4%99p-do-konta-dawno-nie-u%C5%BCywa... 

Dotyczył mojego zapytania odnośnie informacji " ostatnie logowania ponad miesiąc temu", jak ja się na to konto nie logowałam kilka lat. 

Proszę o pomoc.

Przepraszam, że tak ciągle pytam, ale zdenerowałam się tym logowaniem na to stare konto. 

oznacz moderatorów

Client:40308305
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dziękuję za pomoc, już jest.

Wysłałam także maila w tych sprawach. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:40308305 Rozumiem, ale ja nie widzę innego wątku — wszystkie wczorajsze są tam, gdzie już wskazałam. 

Przykro mi, że się zdenerwowałaś, ale niestety nikt tutaj na forum nie jest w stanie pomóc Ci w tej sprawie, choć bardzo bym chciała. Kontynuuj korespondencję mejlową, żeby odzyskać dostęp do starego konta. 🙂 Na pewno wszystko się wyjaśni. 

Na przyszłość bardzo proszę, żebyś nie tworzyła kolejnych zapytań, tylko pisała w jednym wątku — dzięki temu zarówno Społeczność jak i moderatorki są w stanie szybciej zlokalizować problem i się nie dublować. A dzięki temu Ty szybciej dostaniesz odpowiedź. 🙂 

oznacz moderatorów

Client:40308305
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Oczywiście, tak zrobię.

Dziękuję i jeszcze raz przepraszam, 

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:40308305 Nic się nie stało 🙂 I trzymam kciuki, żeby udało się odzyskać dostęp do konta 🙂 

oznacz moderatorów

Client:40308305
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  

Witam,

Chciałabym wysłać prośbę o usunięcie dwóch moich starych kont na allegro, z których nie korzystam od wielu lat.

Zanim to jednak zrobię to chciałabym się upewnić czy nie zalegam z żadnymi płatnościami( nie pozostawiam żadnych zaległości). Sprawdziłam te konta , ale jestem laikiem i nie wiem czy zrobiłam to prawidłowo, gdzie szukać takich informacji.

Na jednym z tych kont( nie pamiętam na którym) wiele lat temu były wystawiane produkty na sprzedaż, których w końcu nie sprzedałam. Nie mogę nigdzie znaleźć  tej informacji. Możliwe, że muszę coś zapłacić, ale też nigdzie nie mogę tego odszukać.

Sprawa dotyczy konta użytkownika angelika_77 oraz Agnieszka 2626.

Proszę o pomoc.

 

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak zalegasz to już zapewne byłby komornik a śmiało wysyłaj, dadzą odpowiedź.

oznacz moderatorów

Client:40308305
#8 Zapaleniec#

Przejrzałam na obu tych kontach rozliczenia z allegro i nic tam nie ma, ale wolę jeszcze się upewnić czy może powinnam szukać informacji w innych zakładkach. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:40308305 sprawdziłam oba te konta i salda na nich są uregulowane, więc jeśli chodzi o zaległości, możesz być spokojna. Gdybyś w przyszłości chciała sama sprawdzić swoje zobowiązania w stosunku do Allegro, wystarczy wejść do zakładki Rozliczenia z Allegro. Tam znajdziesz wszystkie informacje na ten temat. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:40308305
#8 Zapaleniec#

Dziękuję. 

Czyli rozumiem, że w zakładce Rozliczenia z Allegro znajdują się wszelkie rozliczenia zarówno związane z zakupami jak również ze sprzedażą , w tym oczywiście również Allegro lokalne?

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Przecież wszyscy tak mówią.

oznacz moderatorów