anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odzyskać podwójną płatność

sznedi
#7 Wielbiciel#

Siemka kupiłem dwie anteny przy płatności bez logowania za pomoca aplikacji pekao Peopay dwa razy zapłaciłem za ten sam produkt sprzedawca twierdzi ze otrzymal tylko raz płatność ja z konta mam pobrane podwojnie jak moge odzyskać swoją kasę 

oznacz moderatorów
74 ODPOWIEDZI 74

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@SuperHaus Prześlij potwierdzenie tej wpłaty przez formularz. Sprawdzimy gdzie utknęły pieniądze.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Botus88
#7 Wielbiciel#

Witam 

Mam ten sam problem, zakupiłem towar po czym wszedłem go opłacić, jakas zawiecha w banku sprawiła że zapłaciłem za towar dwa razy, i dwa razy pobrało kase z konta...rozumiem ze mam czekać na zwrot pieniędzy z jednej wpłaty?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Botus88 Tak wróci do ciebie w ciągu 3 dni.

oznacz moderatorów

Client:80064102
#7 Wielbiciel#

Witam,

zakupiłem przedmiot  korzystając z aplikacji mobilnej, po czym podczas przelewu online płatność została odrzucona spróbowałem drugi raz, ale znów odrzuciło. Jednak z konta kwota została pobrana podwójnie, a przy zakupionym produkcie widnieje informacja płatność anulowana (sprzedający nie otrzymał przelewu). Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu. Link do oferty: https://allegro.pl/oferta/bmw-termokubek-kubek-termiczny-termos-oryginal-9674860454

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Client:80064102Pewnie już przeczytałeś wszystkie wątki w tym temacie. Zadaj lepiej pytanie którego brakło. Czyli gdzie są teraz Twoje pieniądze, kto nimi dysponuje i jakim prawem 🙂 Chętnie sam się czegoś nowego dowiem 😉

 

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:80064102 Środki są na innym "koncie" a na twoim będą za 3 dni. @ZibiK30 

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

haha @LEW433 istotą mojego zapytania jest:

Na jakim koncie i jakim prawem ktoś obraca moimi pieniędzmi przez te 3 dni? 🙂 wiesz ile można zarobić na odsetkach w 3 dni lub więcej pobierając pieniądze od kilku tysięcy ludzi dziennie i je ciągle utrzymując w jakiejś stałej kwocie? 😉 wiele korporacji opóźniając wypłaty na kilka dni ma zysk z odsetek na wypłaty dla kilu pracowników 😄

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@ZibiK30 Odpowiedź znamy i co zrobisz?😁

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@LEW433 Szukam tylko potwierdzenia i rozwiązania tego problemu 😉 Tak tylko polemizuje bo temat wraca , odpowiedzi te same a rozwiązania brak haha 😄

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@ZibiK30 Allegro korzysta z tego i nikt, nic z tym nie robi.

oznacz moderatorów

implosion
#7 Wielbiciel#

Prześledziłem te tematy o podwójnych płatnościach i rzucają się w oczy słowa klucze. Zazwyczaj dzieje się to po północy, bank PEKAO (?), skanowanie kodu qr (lub przelew elektroniczny) i niby przechodzi ale zamiast potwierdzić i wyjść z banku wyskakuje (lub nie) jakiś błąd i przechodzi od razu do ponownego potwierdzenia płatności już jako przelew elektroniczny.
U mnie to samo dokładnie w takich samych warunkach. To nie przypadkowe błędy tylko jakiś wzorzec. Tak jakby na linii allegro-pośrednik płatności-bank tylko nie wiadomo w którym miejscu.

oznacz moderatorów

Aya_Irma
#7 Wielbiciel#

Witam 

Po zakupie zapłaciłam blik bez kodu. Wpisałam pin a po sekundzie wyskoczyło że mam go wpisać ponownie. Na koncie pobrało mi pieniądze 2 razy i raz zablopowalo środki. Jak odzyskać pieniądze 😞

Proszę pomóżcie 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Aya_Irma, podasz proszę numer zamówienia, o którym mówisz?  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

SuperHaus
#8 Zapaleniec#

Witam 🙂

Pieniążki powinny wrócić same na konto do piątku. Jednak jeśli tak się nie stanie, polecam napisać na czacie do Allegro o tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt - wyjaśnić problem, a na pewno dostanie Pani pomoc.

 

Spokojnie, pieniążki nie przepadną. Miałam już taką sytuację i wszystko skończyło się dobrze.

 

Pozdrawiam, 

Kinga

oznacz moderatorów

lewgorzkowski
#9 Pomysłodawca#

 Przed chwilą chciałem zapłacić za AllegroPay jak to robiłem setki razy BLIKiem i poszło z konta 300zł ponad a płatność nieudana...

oznacz moderatorów