anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odzyskać podwójną płatność

sznedi
#7 Wielbiciel#

Siemka kupiłem dwie anteny przy płatności bez logowania za pomoca aplikacji pekao Peopay dwa razy zapłaciłem za ten sam produkt sprzedawca twierdzi ze otrzymal tylko raz płatność ja z konta mam pobrane podwojnie jak moge odzyskać swoją kasę 

oznacz moderatorów
74 ODPOWIEDZI 74

azajac1985
#2 Obserwator#

Witam mam analogiczną sytuację tylko jedną płatnością dokonałam zakupu od 2 sprzedawców i u jednego kupiłam 12 przedmiotów u drugiego 2. A płatność poszła 2 razy z konta. Link do jednej z aukcji https://allegro.pl/oferta/toaleta-kuweta-narozna-dla-krolika-gryzoni-niebies-8943531545?snapshot=MjA...

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@azajac1985 Środki wrócą automatycznie na Twój rachunek w przeciągu kilku dni. Gdyby się tak nie stało, skontakuj się proszę z nami ponownie w tej sprawie, tutaj lub przez formularz kontaktowy

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

biniman
#2 Obserwator#

Mam podobny problem, kliknąłem kup teraz, status płatności był jako rozpoczęta. Uznałem, że coś jest nie tak i ponowiłem płatność. Jak sprawdziłem konto okazuje się, że płatność została pobrana podwójnie... 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@biniman Wrócą na twoje konto.

oznacz moderatorów

nos-rad
#7 Wielbiciel#

Mam podobna sytuację. Pierwsza próba zakończyła się błędem wiec kupiłem drugi raz z pomyślnością. Z konta poszło 2x sprzedający otrzymał tylko 1 platnaosc. Poprzez iPKO 

oznacz moderatorów

wiesia135790
#7 Wielbiciel#

Mam taki sam problem pokazał się 2 razy błąd płatności blikiem następnie spróbowałam szybkim przelewem i poszło ale z konta pobrało 3 razy pieniądze. Czy oni sami zwrócą po kilku dniach czy trzeba to gdzieś zgłosić ?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@wiesia135790 nie, nie musisz tego zgłaszać. Środki za pozostałe płatności wrócą automatycznie, w przeciągu kilku dni na Twoje konto. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

hanah78
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry, mam ten sam problem,kupiłam  jeden zestaw produktów, transfer mobilny zakończył się błędem więc ponowiłam płatność . Z konta mam pobrane 2x za zestaw, a sprzedawca twierdzi, że dostał płatnośc 1x. Proszę o pomoc.Link do śledzenia postępów zamówienia: https://orders-c.baselinker.com/24755738/ddtqz2nwyj/

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@hanah78 widzę, że zakupu dokonałaś 12.11.2021r. Podwojona płatność powinna wrócić na Twoje konto bankowe w ciągu trzech dni roboczych. Gdyby tak się nie stało, daj proszę znać! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@sznedi Srogki powinny w ciągu 3 dni wrócić bez żadnego twojego wyjaśniania

oznacz moderatorów

koperfielder
#2 Obserwator#

Witam, kupiłem grę (nr aukcji 8363721319) i podczas płacenia wyskakiwał komunikat o braku połaczenia z internetem. Próbowałem kilka razy. W końcu stwierdziłęm, że zapłacę następnego dnia a tu niespodzianka... 🙂 Następnego dnia zjechała kasa w podwójnej kwocie. Jak odzyskać pieniądzę z powrotem na konto?

oznacz moderatorów

kytorr
#13 Ambasador#

Srodki powinny w ciągu 3 dni roboczych wrócić . Postu powyżej się nie chciało przeczytać?

oznacz moderatorów

otojestkarolcia
#7 Wielbiciel#

Mam taką samą sytuację. Kupiłam 3 przedmioty od 2 sprzedawców. Płatność blikoem- były jakoeś lagi i płatność pobrano 2 razy. Z kom można sie kontaktowac w tej sprawie? Status platnosci- zakonczona. Z konta znoknela kasa 2x

oznacz moderatorów

BURZYNSKID
#13 Ambasador#

Mam podobny problem.. klient twierdzi, że zapłacił. U mnie transakcja widnieje jako anulowana a on pieniędzy niema. W korespondencji upiera się że mam mu wysłać zakupy. Na moje prośby, aby zwrócił się bezpośrednio do pracowników allegro o wyjaśnienie problemu odpisuje, Jestem za stary i nie nadążam za zmianami jakie allegro wprowadza. Allegro robi się dla mnie zbyt skomplikowane. Co o tym sądzicie?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@BURZYNSKID Znasz zasady, nie jesteś nowy, nie ma kasy, nie wysyła się, zrobisz jak uważasz.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@BURZYNSKID Podaj mi proszę więcej szczegółów dotyczących tej transakcji (numer oferty oraz datę zakupu). Sprawdzimy to i wrócę do Ciebie z propozycją rozwiązania tej sprawy. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

SuperHaus
#8 Zapaleniec#

Witam. Mam taki sam problem. Otóż 18.11.2020r. chwilę po północy zamówiłam dwa produkty u dwóch różnych sprzedawców na kwotę 326 zł. Tak jak zawsze płaciłam przez przelewy online od razu automatycznie ze strony allegro. Płacąc wyskoczył mi błąd połączenia z bankiem (nie potwierdziłam tej płatności), no i nie dostałam potwierdzenia czy dokonałam owej płatności, dlatego skorzystałam z opcji w aplikacji banku „skanuj i płać”, zeskanowałam kod qr i przelew poszedł. Jednak z konta kwota została pobrana podwójnie. Od allegro otrzymałam emaila z wiadomością, że sprzedający otrzymali moją wpłatę w należytej wysokości, czyli 326 zł. Na razie jeszcze pieniądze nie wróciły na konto automatycznie. Czy jest taka szansa? Czekać czy złożyć reklamacje w banku? Pozdrawiam

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@SuperHaus Jeśli w ciągu kilku dni środki nie wrócią na Twój rachunek, napisz do nas ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

SuperHaus
#8 Zapaleniec#

Witam, niestety jeszcze nie otrzymałam zwrotu środków na konto. Co mam robić? Bardzo proszę mi podpowiedzieć, pozdrawiam.

oznacz moderatorów

SuperHaus
#8 Zapaleniec#

@nat_not Witam, niestety jeszcze nie otrzymałam zwrotu środków na konto. Co mam robić? Bardzo proszę mi podpowiedzieć, pozdrawiam.

oznacz moderatorów